English | Українська

Увага! Надано відповіді на запитання! Змінено умови Запиту пропозицій в частині строку поставки товару. Строк поставки: не пізніше 120 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.Тендер на постачання ноутбуків для EUBAM (UA20-2021-004)

Тема: Увага! Надано відповіді на запитання! Змінено умови Запиту пропозицій в частині строку поставки товару. Строк поставки: не пізніше 120 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.Тендер на постачання ноутбуків для EUBAM (UA20-2021-004)
Опубліковано: 05.02.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
26.02.2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) МОМ запрошує зацікавлених правоможних постачальників представити тендерні пропозиції на постачання і доставку нижченаведених товарів:

Опис

Кількість

Од. виміру

1

Ноутбук (детальна специфікація у додатку С)

110

шт.

До Запиту пропозицій додається Загальна інструкція для постачальників, яка включає в себе інструкцію для постачальників, технічні специфікації та адміністративні вимоги, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ (Додатки A, B, C, D, E та  F).

Вимоги до пакування:

Постачальник повинен забезпечити належну і адекватну упаковку згідно із кращими зразками комерційної практики, щоб забезпечити доставку матеріалів, що постачаються МОМ без пошкоджень. Упаковка повинна бути адекватною, щоб витримати недбале поводження під час перевезення, дію екстремальних температур, солі та опадів під час перевезення та відкрите зберігання, враховуючи тип товарів та вид транспорту.

Поставка здійснюється на наступних умовах:

DDP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна, Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні.

Строк поставки: не пізніше 120 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення.

Кількість запропонованих товарів має відповідати  кількості у запиті. Всі запропоновані товари мають бути однієї моделі.

Запропонована ціна та загальна вартість Товару вказуються в доларах США з урахуванням ПДВ (якщо застосовується).

Оплата на підставі підписаного Договору про постачання буде здійснена в валюті рахунку згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу, який можна знайти за посиланням:

https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням виробника та моделі запропонованого товару.

У складі пакету документів тендерної пропозиції учасники мають надати наступну підтверджуючу інформацію та документи:

  1. Форма тендерної пропозиції (Додаток A);
  2. Прайс - лист (Додаток B)
  3. Технічна специфікація пропозиції (Додаток C);
  4. Інформаційний листок постачальника (Додаток D) (шаблон додається окремо) – з підписом та печаткою;
  5. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F) (шаблон додається окремо) – з підписом та печаткою;
  6. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами – копія;
  7. Статут (за наявності) – копія;
  8. Підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та свідоцтво про реєстрацію платника податку та місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами – копія.
  9. Свідоцтво платника ПДВ (якщо є платником), виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами – копія.

Подаючи комерційну пропозицію учасники тендеру підтверджують готовність прийняття  стандартного договору МОМ, що буде підписано із переможцем. Зразок Договору наведено у Додатку Е.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

Пропозицію необхідно подавати у запечатаному конверті, на якому треба чітко зазначити:

Назва проекту: EUBAM, постачання ноутбуків

Номер тендеру: UA20-2021-004

та доставити не пізніше 17:00 26.02.2021 на адресу:

 

Місія EUBAM, Відділ закупівель

вул. Затишна, 13

м. Одеса, 65012

Україна

МОМ залишає за собою право відхилити будь-які, або усі тендерні пропозиції, подані після кінцевого терміну подання.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Будь-які запити додаткової інформації стосовно предмету чи порядку проведення даного тендеру мають бути надіслані на електронну пошту: procurement@eubam.org.

В темі листа необхідно вказати:

“UA20-2021-004 ­– [вкажіть найменування учасника (без скобок)] – запит роз’яснення”.

МОМ відповість на усі запити про роз’яснення отримані не пізніше 5 (п’яти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій. Копії відповідей, у тому числі опис роз’яснень, будуть надані усім учасникам тендеру, які отримали цю Загальну інструкцію, без зазначення джерела запиту. 

З повагою,

Голова Комісії

МОМ закликає компанії використовувати перероблені матеріали, екологічно чисті матеріали або ті, що були вироблені за допомогою технологій, що не забруднюють навколишнє середовище.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості