English | Українська

Увага! Тендер подовжено! Тендер на постачання професійного прального обладнання в рамках боротьби з COVID-19 (UA1-2021-1724)

Тема: Увага! Тендер подовжено! Тендер на постачання професійного прального обладнання в рамках боротьби з COVID-19 (UA1-2021-1724)
Опубліковано: 11.02.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.03.2021

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 11 лютого 2021 року оголошує запит пропозицій на професійного прального обладнання для соціальних установ на території східної України в рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на Сході України», за підтримки Державного департаменту США з питань народонаселення, біженців та міграції (PRM).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Детальна інформація з приводу цього тендеру знаходиться в архіві з тендерною документацією нижче.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Даний тендер відкрито для постачальників, що не є платниками ПДВ. Комерційні пропозиції від постачальників, що є платниками ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата може бути здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 13:00 01 березня 2021 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Запиті Пропозицій.

Довідкову інформацію можна отримати за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1724 ­– найменування учасника – Запит роз’яснення

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості