English | Українська

УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ТА ОНОВЛЕНУ ФОРМУ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ (ФФП-2) ВІД 12.04.2021! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ПИСЬМОВОГО, УСНОГО ПОСЛІДОВНОГО ТА УСНОГО СИНХРОННОГО ПЕРЕКЛАДУ (UA-2021-050)

Тема: УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ТА ОНОВЛЕНУ ФОРМУ ЦІНОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ (ФФП-2) ВІД 12.04.2021! ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ПИСЬМОВОГО, УСНОГО ПОСЛІДОВНОГО ТА УСНОГО СИНХРОННОГО ПЕРЕКЛАДУ (UA-2021-050)
Опубліковано: 23.03.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
13.04.2021

МОМ запрошує профільних Постачальників послуг до надання Технічних та Фінансових Пропозицій щодо наступних Послуг: Письмового, усного послідовного та усного синхронного перекладу. Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг буде обрано відповідно до процедур відбору на основі якості та вартості, описаних у ЗП.

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ I. Інструкції для Постачальників послуг

Розділ II. Технічна пропозиція – стандартні форми

Розділ III. Фінансова пропозиція – стандартні форми

Розділ IV. Технічне завдання

Розділ V. Типова форма контракту

Пропозиція Постачальника послуг повинна містити два (2) компоненти:

a)         Технічна пропозиція,

b)         Фінансова пропозиція.

Детальний перелік документів пропозиції наведено у п. 6 та 7 Інструкції для Постачальників послуг.

Подаючи пропозицію, Постачальник послуг погоджується укласти контракт, відповідно до шаблону МОМ, у разі повного або часткового прийняття МОМ поданої пропозиції.

Постачальники послуг повинні вказати вартість запропонованих послуг у доларах США, без ПДВПропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Зверніть увагу що, даний тендер відкрито для постачальників послуг які не є платниками ПДВ.

Фінансова пропозиція має бути дійсною протягом 60 календарних днів.

Постачальники послуг повинні розмістити електронні версії Технічної та Фінансової Пропозицій (з підписами та печатками) у двох окремих папках на відкритому сервісі файлового обміну (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папок з файлами двома електронними листами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 14:00 (EET) 13.04.2021. У темах листів із посиланнями для завантаження електронних версій Технічної та Фінансової пропозиції необхідно вказати:

UA1-2021-050 – Найменування Постачальника послуг – Технічна пропозиція

UA1-2021-050 – Постачальника послуг – Фінансова пропозиція

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

Постачальники послуг можуть звернутися за роз’ясненням будь-якої частини ЗП. Запит повинен бути направлений на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 5 (п’ять) календарних днів до встановленого кінцевого терміну подання та отримання пропозицій. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-050 – найменування Постачальника послуг – Запит роз’яснення до уваги Ірини Артемової

МОМ надасть відповідь на запит письмово електронним листом. У разі необхідності внесення суттєвих змін або роз’яснень, викликаних запитом, письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані у відповідному розділі на сайті МОМ в Україні для всіх Постачальників Послуг.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості