English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ВИПРАВЛЕНО НАЗВУ ПРОЄКТУ! ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (UA1-2021-1789)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ВИПРАВЛЕНО НАЗВУ ПРОЄКТУ! ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС СЕРЕД НЕУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ (UA1-2021-1789)
Опубліковано: 30.03.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.05.2021

Зверніть увагу! Оновлені документи додано до архіву ua1-2021-1789_upd 22.04.2021

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей». У рамках цього проєкту НУО проведе певну кількість тренінгів для відібраних членів ініціативних груп громад (включаючи ветеранів, членів їх сімей та інших), консультації, навчальні візити та зустрічі для мережування.

МOM запрошує НУО подавати проєктні пропозиції та бюджети до них для впровадження вищевказаної діяльності.

Проєкт буде втілено за наявності необхідного фінансування.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги, розробку планів соціального згуртування, подальше супроводження проєкту, а також поширення інформації про проєкт. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ. Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 – Шаблон Угоди про реалізацію проєкту;
  5. Додаток 3 – Форми проєктної пропзиції;
  6. Додаток 4 – Форма бюджету проєктної заявки;
  7. Додаток 5 – Інформаційний листок постачальника;
  8. Додаток 6 – Список виконаних проєктів;
  9. Додаток 7 – Кодекс поведінки постачальника;
  10. Додаток 8 – Інструкція щодо проведення закупівель для виконавчих партнерів МОМ.

НУО повинні надіслати електронні версії Проєктної та Бюджетної пропозицій, разом із усіма супроводжуючими документами на адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж 12.00 (EEST) 05.05.2021. У темі листа із пропозицією необхідно вказати:

UA1-2021-1789 – Назва НУО – Пропозиція на реалізацію проєкту

Загальний розмір файлів у вкладенні одного листа не повинен перевищувати 50 Мб. У разі перевищення зазначеного ліміту, пропозиція має бути надіслала декількома листами, із доданням до теми листа позначення «Частина 1/2», «Частина 2/2» і т.д

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. Запит повинен бути надісланим не пізніше, ніж ніж 3 (три) робочих дні до вказаного кінцевого терміну подання та отримання проєктних заявок. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне: 

UA1-2021-1789- Назва НУО - питання за запитом пропозицій, до уваги Ірини Артемової

Процес відбору партнерів-виконавців проєкту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проєктні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проєктні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості