English | Українська

УВАГА! НАДАНО ОНОВЛЕНЕ ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ! ТЕНДЕР НА ПОСЛУГИ ЩОДО ФІЗИЧНОЇ ТА ТЕХНІЧНОЇ ОХОРОНИ ПРИМІЩЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ, ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ (UA1-2021-017)

Тема: УВАГА! НАДАНО ОНОВЛЕНЕ ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ! ТЕНДЕР НА ПОСЛУГИ ЩОДО ФІЗИЧНОЇ ТА ТЕХНІЧНОЇ ОХОРОНИ ПРИМІЩЕНЬ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ, ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ (UA1-2021-017)
Опубліковано: 02.04.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
23.04.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (МОМ) з 02 квітня 2021 року оголошує тендер на Забезпечення фізичної та технічної охорони приміщень на території, контрольованій Урядом України, для МОМ.

Постачальники послуг, що висловили бажання брати участь у тендері, повинні розмістити електронні версії Технічної та Фінансової Пропозицій (з підписами та печатками) у двох окремих папках на відкритому сервісі файлового обміну (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папок з файлами двома електронними листами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 13:00, 23.04.2021. У темах листів із посиланнями для завантаження електронних версій Технічної та Фінансової пропозиції необхідно вказати:

UA1-2021-017 – Найменування учасника – Технічна пропозиція

UA1-2021-017 – Найменування учасника – Фінансова  пропозиція

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

Всі форми та додатки, наведенні в цьому ЗП, є обов’язковими для заповнення та надання в рамках пропозиції для участі у поточному тендері!

Постачальники послуг повинні вказати ціну запропонованих послуг в українських гривнях.

Постачальники послуг можуть звернутися за роз’ясненням будь-якої частини ЗП. Запит повинен бути направлений на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше, ніж за 3 (три) робочі дні до встановленого кінцевого терміну подання та отримання пропозицій. В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-017 – найменування Постачальника послуг – Запит роз’яснення до уваги Дарини Кривенок

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Угоди без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників Послуг.

Тендерна документація: 
СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості