English | Українська

Тендер на надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ (UA1-2021-1840)

Тема: Тендер на надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ (UA1-2021-1840)
Опубліковано: 27.05.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
28.06.2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні з 27 травня 2021 року оголошує тендер на надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ в рамках проекту міжнародної технічної допомоги, що реалізується МОМ за підтримки міжнародного Донору.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів від дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Надання послуг, що є предметом цього тендеру, виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що відповідно до діючого законодавства є підставою звільнення від нарахування ПДВ. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

Звертаємо увагу, що Пропозиції повинні подаватися в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості Пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплату послуг обраного переможця буде здійснено згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Зацікавлені постачальники послуг мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 17:00 11.06.2021 р. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання до участі у тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

Постачальники послуг, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої офіційні Пропозиції не пізніше 17:00 28.06.2021 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Оригінал пропозиції необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2021-1840

Назва: Надання послуг технічного нагляду за будівництвом багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, Учасники повинні розмістити електронні версії документів (скан-копії) на відкритому сервісі файлового обміну (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати окремі листи із посиланнями для завантаження папок з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.intне пізніше вказаного вище часу подання пропозицій.

В темі листів із посиланнями  необхідно вказати:

  1. UA1-2021-1840 –  Найменування учасника – Електронна технічна пропозиція.
  2. UA1-2021-1840 –  Найменування учасника – Електронна фінансова пропозиція.

Питання стосовно тендеру можна надіслати на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, не пізніше 5 (п’яти) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій.

В темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1840 ­– найменування Учасника – запит роз’яснення.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості