English | Українська

ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ЗАМІНИ ДІЛЯНКИ ВОДОВОДУ "ЗАБАЛКА" ВІД ПР.ШАХТАРІВ ДО ВУЛ.ОНЕЖСЬКОЇ В МІСТІ ТОРЕЦЬК, ДОНЕЦЬКА ОБЛ. (UA1-2021-2110)

Тема: ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ЗАМІНИ ДІЛЯНКИ ВОДОВОДУ "ЗАБАЛКА" ВІД ПР.ШАХТАРІВ ДО ВУЛ.ОНЕЖСЬКОЇ В МІСТІ ТОРЕЦЬК, ДОНЕЦЬКА ОБЛ. (UA1-2021-2110)
Опубліковано: 02.07.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
21.07.2021

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту «Нагальна гуманітарна допомога та підтримка раннього відновлення для уразливих ВПО, людей, які повернулися, та громад, постраждалих внаслідок конфлікту на сході України» МОМ запрошує зацікавлених постачальників подавати пропозиції щодо Заміна ділянки водоводу "Забалка" від пр.Шахтарів до вул.Онежської в місті Торецьк, Донецька обл.:

Лот №

Найменування

Короткий опис

Місце розташування

1

М.Торецьк

Заміна ділянки водоводу "Забалка" від пр.Шахтарів до вул.Онежської

м. Торецьк, Донецька область

 

Зацікавленим постачальникам пропонується звернутися до МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з 2.07.2021 по 8.07.2021 із запитом щодо отримання повного пакету документів Запиту пропозицій чітко зазначивши у темі електронного листа:

UA1-2021-2110 - [найменування постачальника] – Запит документів ЗП

МОМ, в свою чергу, надасть зацікавленим постачальникам детальну інформацію щодо умов участі.

Пропозиції мають бути дійсними протягом 65 днів з дати закінчення терміну подання та мають бути надіслані на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 12.00 ((EEST)) 21.07.2021.

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту без жодних зобов’язань по відношенню до постачальників.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості