English | Українська

УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ЗАПИТ НА ВИРАЖЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (ДРУГИЙ РАУНД) ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТЕНДЕРУ НА БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ У М. СЄВЄРОДОНЕЦЬК (ЛУГАНСЬКА ОБЛ) ТА М. КРАМАТОРСЬК (ДОНЕЦЬКА ОБЛ) (UA1-2021-1815)

Тема: УВАГА! НАДАНО ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ! ЗАПИТ НА ВИРАЖЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ (ДРУГИЙ РАУНД) ПРЕКВАЛІФІКАЦІЯ УЧАСНИКІВ ТЕНДЕРУ НА БУДІВНИЦТВО БАГАТОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ У М. СЄВЄРОДОНЕЦЬК (ЛУГАНСЬКА ОБЛ) ТА М. КРАМАТОРСЬК (ДОНЕЦЬКА ОБЛ) (UA1-2021-1815)
Опубліковано: 18.08.2021
Стан: закрите
Дата завершення: 
08.09.2021

Міжнародна організація з міграції (МОМ) є провідною міжурядовою організацією у сфері міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами для забезпечення впорядкованого та гуманного управління міграцією, сприяння міжнародному співробітництву з питань міграції, допомагати в пошуку практичних рішень міграційних проблем та надавати гуманітарну допомогу мігрантам, що її  потребують, включаючи біженців та внутрішньо переміщених людей.

МОМ Україна реалізує 60-місячний Проєкт у вибраних містах Донецької та Луганської областей, мета якого – забезпечити наявність доступного, сучасного та енергоефективного житлового фонду, зробивши його доступним для проживання вразливих категорій серед внутрішньо-переміщених  осіб (ВПО) та місцевих жителів.

В рамках Проєкту МОМ запрошує до Вираження Зацікавленості з боку відповідних кваліфікованих та досвідчених будівельних компаній для підтвердження зацікавленості у виконанні робіт із будівництва багатоповерхових житлових будинків у м. Сєвєродонецьк, Луганська обл. та м. Краматорськ, Донецької обл.

МОМ має намір реалізувати Проєкт, побудувавши приблизно 500-600 квартир в обох регіонах (250-300 квартир в кожному з вказаних міст), або приблизно 35,000 м2 загальної житлової площі. Таким чином, попередньо кваліфіковані Заявники будуть запрошені взяти участь у тендері на виконання повного комплексу будівельних робіт. Види основних будівельних робіт для обох міст:

 • Організація будівельного майданчика;
 • Земляні роботи;
 • Загальнобудівельні роботи (стрічкові та пальові фундаменти, бетонні та цегляні конструкції);
 • Дах, фасадні роботи;
 • Опорядження стін, перегородок та стель житлових приміщень, коридорів, кухонь, ванних кімнат та туалетів, інших підсобних приміщень;
 • Покриття підлог житлових кімнат, коридорів, кухонь, ванних кімнат, туалетів та інших підсобних приміщень;
 • Встановлення внутрішніх дверних полотен з коробками, елементів вбудованих шаф та антресолей у приміщеннях квартир;
 • Встановлення сантехнічного обладнання та приладів, сантехнічної арматури, а також засобів обліку води в квартирах;
 • Встановлення електричних або газових плит, телевізійних розеток;
 • Здійснення оздоблювальних робіт балконів та лоджій;
 • Зовнішні та внутрішні інженерні мережі;
 • Ліфтове обладнання;
 • Благоустрій території тощо.

Вичерпні інструкції для зацікавлених Заявників та стандартні форми можна завантажити за посиланнями, наведеними наприкінці цього оголошення.

Заявники подають запечатані конверти, що містять подання EoI, або зареєстрованою поштою, або вручну, не пізніше 16:00 (EEST) 08 вересня 2021 року. Запечатані конверти повинні бути чітко позначені наступним чином:

ВИРАЖЕННЯ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

Номер: UA1-2021-1815

Проєкт: Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на сході України

Заявник: ___________________________                               

та надіслані за адресою:

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна.

Разом із поданням оригіналів документів ВЗ Заявники мають розмістити електронні версії усіх документів ВЗ (скан-копії із підписом та печаткою) на будь-якому відкритому сервісі файлового обміну (OneDrive, Google Drive, Dropbox тощо) та надіслати пряме посилання для завантаження пакету документів (посилання не має вимагати авторизації або реєстрації) на електронну адресу iomkievtenders@iom.int, не пізніше вказаного кінцевого строку подання.

У темі листа необхідно вказати:

UA1-2021-1815 - Найменування Заявника - Вираження зацікавленості

Зацікавлені Заявники можуть звертатись із будь-якими запитами, пов'язаними з цим Запитом, у письмовій формі (англійською чи українською) електронною поштою iomkievtenders@iom.int, вказавши в темі:

UA1-2021-1815 - Найменування Заявника - запит роз'яснення

Цей Запит до Вираження Зацікавленості не є запрошенням до участі у тендері. Таким чином, подання відповіді на цей Запит до Вираження Зацікавленості не гарантує автоматично, що Заявник отримає відповідне запрошення до участі у тендері. ВЗ будуть розглянуті на предмет основі основних технічних компетенцій, перевіреного досвіду, фінансових можливостей, реєстрації в державних органах та результатів перевірки загальної перевірки; закупівля послуг регулюється правилами та нормативами МОМ.

МОМ залишає за собою право відхилити будь-яку або всі подані ВЗ або скасувати Запит у будь-який час та не призначати жодних причин, та не несучи жодної відповідальності перед Заявниками.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості