English | Українська

УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА СТВОРЕННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2021-1299)

Тема: УВАГА! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР НА СТВОРЕННЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA-2021-1299)
Опубліковано: 17.09.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
01.11.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Нове обличчя кордону 3», що фінансується Урядом США, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на створення спеціалізованого програмного забезпечення автоматизованої системи управління людськими ресурсами Державної прикордонної служби України.

Тендерна документація включає наступні документи:

-          Запрошення до подання пропозицій

-          Частина I. Інструкції для Учасників тендеру

-          Частина IІ. Стандартні форми технічної пропозиції

-          Частина IІI. Стандартні форми фінансової пропозиції

-          Частина IV. Технічне завдання

-          Частина V. Стандартна форма договору про надання послуг      

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 (шістдесяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в доларах США без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php). Цінові пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозицію та всі підтверджувальні документи необхідно в запечатаному конверті, (з поміткою «Тендер № UA1-2021-1299») доставити не пізніше 17:00 (EEST) 01.11.2021 за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні, Відділ закупівель

вул. Михайлівська, 8, м. Київ, 01001, Україна

Разом із поданням оригіналів тендерних пропозицій, Учасники повинні розмістити електронні версії документів (скан-копії) на відкритому сервісі файлового обміну (Google Drive, Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати окремі листи із посиланнями для завантаження папок з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.intне пізніше вказаного вище часу подання пропозицій. У темі листів необхідно вказати:

1)         UA1-2021-1299 –  Найменування учасника – Електронна технічна пропозиція.

2)         UA1-2021-1299 –  Найменування учасника – Електронна фінансова пропозиція.

Надані посилання не мають вимагати реєстрації або авторизації для завантаження файлів.

Питання стосовно тендеру можна надіслати на електронну адресу iomkievtenders@iom.int. В темі листа необхідно вказати: UA1-2021-1299 - найменування Учасника - Запит роз’яснення. Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 5 (п’ять) робочих днів до кінцевого терміну подання пропозицій.

Закупівля Послуг виконуватиметься в рамках офіційно зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для звільнення постачальника від нарахування ПДВ, що передбачено діючим законодавством та міжнародними договорами України. Офіційні роз’яснення ДФС України з цього приводу можна знайти за посиланнями:

(a)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69266.html

(b)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69076.html

(c)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/69020.html

(d)        http://www.sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-konsultatsii/konsultatsii-dlya-yuridichnih-osib/68434.html

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація надається у відповідь на запит, надісланий на адресу iomkievtenders@iom.int. У темі листа необхідно вказати: UA1-2021-1299 – Назва компанії – Запит тендерної документації.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості