English | Українська

Увага! Термін подання пропозицій подовжено! Запит пропозицій щодо встановлення навісу із полікарбонату, за адресою: Луганська обл., смт. Білокуракіне, вул. Шевченка, 6а (UA1-2021-2341)

Тема: Увага! Термін подання пропозицій подовжено! Запит пропозицій щодо встановлення навісу із полікарбонату, за адресою: Луганська обл., смт. Білокуракіне, вул. Шевченка, 6а (UA1-2021-2341)
Опубліковано: 25.10.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
03.12.2021

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проекту в рамках проектів «Ініціативи громад для зменшення впливу COVID-19 на постраждалі від конфлікту регіони України», МОМ запрошує зацікавлених постачальників подавати пропозиції щодо Встановлення навісу із полікарбонату, за адресою: Луганська обл., смт. Білокуракіне, вул. Шевченка, 6а

Лот №

Найменування

Короткий опис

Місце розташування

1

смт. Білокуракіне

Встановлення навісу із полікарбонату

Луганська обл., смт. Білокуракіне

Зацікавленим постачальникам пропонується звернутися до МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з 25.10.2021 по 03.12.2021 із запитом щодо отримання повного пакету документів Запиту пропозицій чітко зазначивши у темі електронного листа:

UA1-2021-2341 - [найменування постачальника] – Запит документів ЗП

МОМ, в свою чергу, надасть зацікавленим постачальникам детальну інформацію щодо умов участі.

Пропозиції мають бути дійсними протягом 65 днів з дати закінчення терміну подання та мають бути надіслані на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 12.00 ((EET)) 03.12.2021.

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту без жодних зобов’язань по відношенню до постачальників.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості