English | Українська

УВАГА! ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ЗМІНЕНО! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР (UA-2021-1317) МОДЕРНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДСИСТЕМИ «НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДМС» ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ

Тема: УВАГА! ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ ЗМІНЕНО! ТЕНДЕР ПОДОВЖЕНО! ТЕНДЕР (UA-2021-1317) МОДЕРНІЗАЦІЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДСИСТЕМИ «НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ ДМС» ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ МІГРАЦІЙНИМИ ПРОЦЕСАМИ
Опубліковано: 05.11.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
29.11.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ), в рамках проекту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (Перехідний проект)», що фінансується ЄС, запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на модернізацію спеціального програмного забезпечення підсистеми «Навчання працівників ДМС» Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами.

Тендерна документація включає наступні документи:

-          Частина I.       Загальна інструкція для Постачальників послуг

-          Частина II.      Стандартні форми Технічної пропозиції (ФТП-1 – ФТП-6)

-          Частина ІІІ.     Стандартні форми Фінансової пропозиції (ФФП-1 – ФФП-2)

-          Додаток A       Кодекс поведінки постачальника

-          Додаток B       Інформаційний листок Постачальника

-          Додаток C       Декларація про тендерне забезпечення

-          Додаток D       Типовий Договір

-          Додаток Е       Технічне завдання   

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій (як правило, наступний робочий день за днем закриття тендеру), про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції.

Ціни мають бути зазначені в українських гривнях без ПДВ. Пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Податкові пільги, передбачені постановою КМУ від 15.02.2002 №153, не поширюються на переможця цього тендеру.

Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 18:00 29.11.2021. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2021-1317 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int із зазначенням у темі повідомлення: «Запит за роз’ясненнями UA1-2021-1317 / до уваги Качалова Максима». Запит повинен бути надісланий не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до кінцевого терміну подання пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, скасовувати процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

Тендерна документація надається у відповідь на запит, надісланий на адресу iomkievtenders@iom.int. У темі листа необхідно вказати: UA1-2021-1317 – Назва компанії – Запит тендерної документації.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості