English | Українська

Увага! Тхнічні вимоги оновлено! Тендер подовжено! Запит щодо підтвердження зацікавленості в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми в Україні» (CTIP) – Фаза 3 (UA1-2021-3008)

Тема: Увага! Тхнічні вимоги оновлено! Тендер подовжено! Запит щодо підтвердження зацікавленості в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми в Україні» (CTIP) – Фаза 3 (UA1-2021-3008)
Опубліковано: 18.11.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
06.12.2021

 

Запит щодо підтвердження зацікавленості

 1.   Строки

Код запиту щодо підтвердження зацікавленості

UA1-2021-3008

Опубліковано (дата)

18.11.2021

Граничний термін для подачі запитів для роз’яснень

03.12.2021

Граничний термін подачі заявки

06.12.2021

Повідомлення про результати

20.12.2021

Дата початку реалізації

15.01.2022

Дата завершення реалізації

15.12.2022

 1.   Місце проведення

Україна: Чернівецька, Львівська, Кіровоградська, Донецька, Харківська, Сумська та Київська області.

 1.   Галузь(зі) та сфера(и) спеціалізації

Надання сервісів реінтеграційної допомоги постраждалим від торгівлі людьми та вразливим мігрантам.

 1.   Організація

        Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні

 1.   Загальна інформація про проєкт

        Даний конкурс впроваджується в рамках проєкту «Протидія торгівлі людьми в Україні» (CTIP) –    Фаза 3 за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку ЮСЕЙД (USAID).

 1.   Очікувані результати

Щонайменше 120 постраждалих від торгівлі людьми та вразливих мігрантів.

 1.   Орієнтовний бюджет

        Максимальний бюджет для одного бенефіціара становить 500 доларів США.

 1.   Критерії відбору

Назва

Опис

Вага

 

Актуальність пропозиції для досягнення очікуваних результатів

Актуальність пропозиції для досягнення очікуваних результатів, зазначених у технічному завданні МОМ.

20

Життєздатність проєкту та співпраця із державними установами

Досвід співпраці із ключовими державними установами, що працюють із постраждалими від торгівлі людьми та вразливими мігрантами.

20

 

 

 

Охоплення бенефіціарів

Детальний опис індивідуального підходу до надання послуг реінтеграції бенефіціарам

30

 

Досвід роботи

Попередній досвід успішного надання сервісів реінтеграційної допомоги постраждалим від торгівлі людьми та вразливим мігрантам.

30

 1.  Додатки

Опис

ДОДАТОК A —  Шаблон Угоди

ДОДАТОК B — Контрольний перелік довідкової інформації щодо виконавчого партнера

ДОДАТОК С — Технічне завдання

ДОДАТОК D -- Шаблон Проєктного задуму

ДОДАТОК 1 — Анкета

ДОДАТОК 2 — Шаблон Моніторингового Звіту

ДОДАТОК 3 – Шкала градації

ДОДАТОК 4 — Принципи захисту персональних даних

ДОДАТОК 5 – Форма інформованої згоди

ДОДАТОК 6 – Форма, захист довкілля

Всі Додатки знаходяться за посиланням:

https://iomint-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/ofomenko_iom_int/El8zGuEtlR5JkXqvuNYZfSQB45j3P44Aq5XqCGeCbgJ7lA?e=yOggRR

 1.  Отримати додаткову інформацію про цю можливість партнерства та подати заявку можна за посиланням

https:// ukraine.iom.int/

Організації, які відповіли на це запрошення, мають довести здатність реалізувати всі перелічені заходи в рамках одного проєкту. Часткові заявки на окремі заходи не розглядаються.

МОМ залишає за собою право відхиляти/зменшувати обсяг запланованих заходів або запровадити нові/розширити обсяг поточних заходів. Запропонований Проєктний задум мають бути дійсними протягом терміну 60 календарних днів.

Усі заявники отримають письмове повідомлення про результати відбору протягом трьох тижнів після закінчення граничного терміну подання Проєктного задуму. Якщо заявник вимагає подальших роз’яснень, МОМ надасть відповідь із поясненням прозорості та об’єктивності проведеного процесу відбору.

МОМ залишає за собою право відмовити у розголошенні конкретних рішень, ухвалених Представництвом МОМ, з причин конфіденційності.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яке підтвердження зацікавленості, а також анулювати процес відбору та відхилити всі  підтвердження зацікавленості у будь-який час, і таким чином не несе жодної відповідальності перед відповідними виконавчими партнерами.

Для отримання додаткової інформації надішліть листа проєктним менеджеру з боку МОМ Оксані Фоменко на електронну адресу ofomenko@iom.int

Інструкції щодо подання підтвердження зацікавленості

Цей документ містить інструкції щодо підготовки та подання Заявки, зокрема Додатку В: Інформація про виконавчого партнера та Додатку D. Шаблон Проєктного задуму

 1. Заявка повинна подаватися до МОМ у електронному вигляді не пізніше 11.00, 6 грудня 2021 року на адресу: ofomenko@iom.int або, якщо розмір файлу перевищує 5 Мб, необхідно розмістити електронні версії документів, на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо). Заявка подана пізніше не розглядатиметься. У темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему ЗПЗ: UA1-2021-3008. Надання сервісів реінтеграційної допомоги постраждалим від торгівлі людьми та вразливим мігрантам.
 2. Потрібно надати детальний опис того, яким чином вимоги, зазначені у запиті МОМ щодо підтвердження зацікавленості (ЗПЗ) відповідатимуть можливостям, досвіду, знанням та компетенціям виконавчого партнера.
 3. Заявка повинна подаватися англійською або українською мовами та у форматі, встановленому МОМ у ЗПЗ. Потрібно надати всю необхідну інформацію, з чіткими та стислими відповідями на всі зазначені питання. Будь-яка заявка, яка не відповідає повністю та всебічно цим вимогам ЗПЗ, може бути відхилена.
 4. Заявка повинна містити:
  1. мотиваційний лист;
  2. належним чином оформлену документацію заявки, відповідно до ЗПЗ, підписану на всіх сторінках уповноваженим представником виконавчого партнера; та
  3. Інші належні документи.
 5. Заявки можуть бути змінені або відкликані у письмовій формі до граничного терміну подання, зазначеного в цьому ЗПЗ. Заявки не можуть бути змінені або відкликані після вказаного терміну.
 6. Виконавчий партнер несе всі витрати, пов’язані з підготовкою та поданням Заявки, а МОМ в жодному разі не несе відповідальність за такі витрати.
 7. МОМ в жодному разі не вимагатиме від виконавчих партнерів плати за подання заявки.
 8. Вся інформація, надана в письмовій формі або передана усно виконавчим партнером у зв’язку з цим ЗПЗ, вважається суворо конфіденційною. Виконавчий партнер не буде повідомляти таку інформацію або посилатися на неї будь-якій третій стороні без попередньої письмової згоди МОМ. Це зобов’язання залишається в силі й після завершення процесу відбору незалежно від результатів розгляду заявки виконавчого партнера.
 9. Відповідно до Принципів захисту інформації МОМ, вся інформація (або інформація з позначками «приватна/конфіденційна/фінансова»), отримана від виконавчих партнерів, а також будь-які персональні дані розглядатимуться МОМ як конфіденційні.
 10. Подання заявки виконавчим партнером означає надання згоди МОМ на обмін інформацією з тими, хто повинен її використовувати для оцінки та управління пропозицією.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку Заявку, а також анулювати процес і відхиляти всі Заявки у будь-який час і, таким чином, не несе жодної відповідальності перед відповідним виконавчим партнером або жодного зобов’язання повідомляти відповідного виконавчого партнера про підстави для своїх дій.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості