English | Українська

ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (МОМ) (UA-2021-1965)

Тема: ТЕНДЕР НА ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОТРЕБ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ З МІГРАЦІЇ (МОМ) (UA-2021-1965)
Опубліковано: 22.11.2021
Стан: відкрито
Дата завершення: 
01.12.2021

Міжнародна організація з міграції, Представництво в Україні (далі - МОМ) запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на постачання обладнання для потреб МОМ.

Документація Запиту пропозицій включає наступні документи:

Розділ I.          Загальна інструкція для Постачальників

Розділ II.         Стандартні форми

Додаток А    Форма тендерної пропозиції

Додаток B    Прайс-лист

Додаток С    Технічна специфікація

Додаток D    Типовий Договір

Додаток E    Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування

Додаток F    Кодекс поведінки постачальника

Додаток G    Інформаційний листок Постачальника

Додаток H    Декларація про тендерне забезпечення

Компанії, зацікавлені в участі у тендері, надають наступну підтверджувальну інформацію та документи як невід’ємну частину своєї Пропозиції:

 1. Форма тендерної пропозиції (Додаток А);
 2. Прайс-лист (додаток В);
 3. Технічна специфікація (Додаток С);
 4. Перелік постачальників послуг з гарантійного обслуговування (Додаток Е);
 5. Кодекс поведінки постачальника (Додаток F), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 6. Інформаційний листок Постачальника (Додаток G), скріплений підписом та печаткою, за наявності;
 7. Декларація про тендерне забезпечення (Додаток H);
 8. Статут, свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 9. Підтвердження статусу платника податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 10. Сертифікат походження, декларація/сертифікат відповідності запропонованого обладнання;
 11. Авторизаційна форма виробника, копії документів, підтверджуючих статус офіційного або авторизованого реселера / партнера / дистриб’ютора виробника запропонованого обладнання;

Пропозиція подається виключно в електронному виді - Постачальники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, OneDrive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 15:00 01.12.2021. У темі листа із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати: UA1-2021-1965 – [найменування учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція.

Пропозиція учасника повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дня відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в тендерній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в українських гривнях з ПДВ на умовах постачання DDP-Україна (INCOTERMS 2020) за адресою: вул. Михайлівська, 8, 01001, Київ, Україна. Пропозиції без ПДВ будуть відхилені.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати питання, пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями, для відповіді тендерним комітетом МОМ електронною поштою на адресу: iomkievtenders@iom.int не пізніше 3 (трьох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши у темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA-2021-1965». МОМ надасть відповідь учаснику електронним листом, а у разі необхідності внесення змін або роз’яснень, викликаних запитом, МОМ опублікує своє пояснення на офіційному веб-сайті МОМ для ознайомлення всіх потенційних учасників без зазначення джерела запиту (http://www.iom.org.ua/ua/tenders/current-tenders).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, анулювати процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Тендерна документація надається у відповідь на запит, надісланий на адресу iomkievtenders@iom.int. У темі листа необхідно вказати: UA1-2021-1965 – Назва компанії – Запит тендерної документації.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості