English | Українська

ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВІДЕОЗЙОМКИ ТА ВІДЕОМОНТАЖУ (UA1-2022-1702)

Тема: ЗАПИТ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ З ВІДЕОЗЙОМКИ ТА ВІДЕОМОНТАЖУ (UA1-2022-1702)
Опубліковано: 10.01.2022
Стан: закрите
Дата завершення: 
14.01.2022

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

У рамках проєкту «Долучайся, взаємодій, створюй: активна молодь та місцева влада на захисті довкілля», що фінансується Посольством Великої Британії, МОМ запрошує зацікавлених постачальників подавати пропозиції щодо надання послуг з відеозйомки та відеомонтажу_UA1-2022-1702:

Лот 1

Надання послуг з відеозйомки

Лот 2

Надання послуг з відеомонтажу

Зацікавленим постачальникам пропонується звернутися до МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int із запитом щодо отримання повного пакету документів Запиту пропозицій, зазначивши у темі електронного листа:

UA1-2022-1702 - Запит документів ЗП_Найменування постачальника

МОМ, в свою чергу, надасть зацікавленим постачальникам детальну інформацію щодо умов участі.

Пропозиції мають бути дійсними протягом 30 календарних днів з дати закінчення терміну подання пропозицій та мають бути надіслані на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 14-01-2022, 18:00. Пропозиції отримані після кінцевого терміну подання, можуть бути не прийняті до розгляду

Оцінка пропозицій буде здійснюватися окремо по лотах запиту. Пропозиція, яка отримає найвищу кількість балів, буде визнана найкращою оціненою пропозицієют.

Прохання зауважити, що даний запит відкрито для постачальників, які не є платниками ПДВ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту без жодних зобов’язань по відношенню до постачальників.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості