English | Українська

Запит пропозицій на виконання реконструкції існуючих приміщень туалету та кімнати охорони з метою облаштування туалету з доступом для осіб з обмеженою мобільністю у м. Щастя (UA1-2021-2365)

Тема: Запит пропозицій на виконання реконструкції існуючих приміщень туалету та кімнати охорони з метою облаштування туалету з доступом для осіб з обмеженою мобільністю у м. Щастя (UA1-2021-2365)
Опубліковано: 11.01.2022
Стан: відкрито
Дата завершення: 
28.01.2022

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

В рамках проекту «Багатогалузеві заходи щодо стійких систем управління охороною здоров’я та сферою водопостачання, санітарії та гігієни на КПВВ Станиця Луганська та Новотроїцьке, а також у спеціалізованих медичних закладах, що відносяться до КПВВ - на територіях, що контролюються Урядом України» на виконання реконструкції існуючих приміщень туалету та кімнати охорони з метою облаштування туалету з доступом для осіб з обмеженою мобільністю за адресою: 91480, Україна, Луганська область, м. Щастя, вул.Донецька, 97

Лот №

Найменування

Короткий опис

Місце розташування

1

м. Щастя

реконструкції існуючих приміщень туалету та кімнати охорони

Луганська область, м. Щастя

Зацікавленим постачальникам пропонується звернутися до МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з 11.01.2022 по 28.01.2022 із запитом щодо отримання повного пакету документів Запиту пропозицій чітко зазначивши у темі електронного листа:

UA1-2021-2365 - [найменування постачальника] – Запит документів ЗП

МОМ, в свою чергу, надасть зацікавленим постачальникам детальну інформацію щодо умов участі.

В рамках даного запиту може бути організовано попередній візит на об’єкт. Дата та час відвідування об’єкта будуть погоджені із постачальниками окремо. Звернутися із запитом щодо зацікавленості відвідати об’єкт необхідно до 12:00 (EET) 17.01.2022. Усі деталі наведено у Запиті пропозицій. Зацікавлені постачальники заохочуються якнайшвидше звернутися із запитом щодо отримання Запиту пропозицій.

Пропозиції мають бути дійсними протягом 65 днів з дати закінчення терміну подання та мають бути надіслані на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 12.00 (EET) 28.01.2022.

Пропозиції, отримані після кінцевого терміну подання, не будуть прийняті до розгляду.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання контракту без жодних зобов’язань по відношенню до постачальників.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості