English | Українська

Новоприбулий Голова Представництва МОМ в Україні зустрівся з керівником Державної міграційної служби

18 вересня 2017

Д-р Томас Лотар Вайс, новоприбулий Голова Представництва МОМ в Україні, сьогодні в Києві зустрівся з Головою Державної міграційної служби (ДМС) паном Максимом Соколюком. Під час своєї першої офіційної зустрічі з представником українського Уряду, д-р Вайс привітав Україну з довгоочікуваним запровадженням безвізового режиму з Європейським Союзом. «Це один із надзвичайно важливих кроків для України. Для українців різних поколінь вельми важливо мати змогу самим познайомитися із життям країн ЄС» – зазначив він.

Голова Представництва МОМ також підкреслив важливість ухваленої Урядом України влітку цього року Стратегії державної міграційної політики. «Це дуже добре підготовлений та структурований документ. Україні робить честь те, з якою надзвичайною серйозністю вона підходить до міграції та управління міграцією», – сказав д-р Вайс. Він додав, що МОМ цінує можливість свого часу взяти участь у розробці цього документа, а також той факт, що експертів МОМ було запрошено взяти участь у підготовці Плану дій на виконання міграційної Стратегії.

У свою чергу, Голова Державної міграційної служби пан Максим Соколюк подякував МОМ за довготривалу співпрацю та зупинився на поточному проекті МОМ «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні», що фінансується Європейським Союзом та сприяє приведенню управління міграційними процесами у відповідність до найкращих європейських та міжнародних стандартів. Проект допоможе ДМС та Державній прикордонній службі України (ДПСУ) швидше та ефективніше надавати послуги громадянам України та іноземцям. Він є найбільшим із усіх проектів ЄС у сфері міграції, що коли-небудь реалізовувалися у країнах Східного Партнерства. «Сподіваємося, що цей проект стане найкращим зразком співпраці між міжнародною організацією та урядом», – сказав пан Соколюк.

«Робота у сфері міграції заради блага мігрантів та суспільств потребує партнерства. Тому ми покладаємося на співпрацю та підтримку, яку отримуємо від наших колег із Державної міграційної служби. Представництво МОМ в Україні готове зміцнювати плідну співпрацю з ДМС», – підсумував зустріч д-р Вайс.

МОМ допомагає Уряду України розробити комплексну систему управління міграційними процесами та кордонами шляхом зміцнення інституційних, організаційних, операційних та кадрових можливостей. МОМ співпрацює з органами української влади, які займаються питаннями міграції та управління кордонами, такими як Міністерство закордонних справ, Державна міграційна служба, Державна прикордонна служба, Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерство внутрішніх справ, а також із громадянським суспільством з метою впровадження найкращого досвіду у сфері управління міграційними процесами.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості