English | Українська

Оголошення про конкурс для втілення проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» (UA1-2015-094)

Тема: Оголошення про конкурс для втілення проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі» (UA1-2015-094)
Опубліковано: 11.03.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
17.03.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ)  запрошує профільні неурядові організації (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Підтримка стабілізації громад на Донбасі», для втілення якого оголошується конкурс. Проект фінансується урядом Японії.

МOM запрошує НУО подати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Розвиток самозайнятості серед внутрішньо переміщених осіб в Україні на пост-конфліктних територіях Донбасу[1]» (Донецька та Луганська області). До розгляду прийматимуться лише заявки, отримані від НУО, що мають досвід виконання подібних проектів, бажано у співпраці з МОМ, мають відповідні технічні та людські ресурси. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в доларах США.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або  поштою за наступною адресою:  Представництво МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 17:00, 17 березня 2015 р. Також необхідно обов’язково (!) надіслати електронну версію заявки за адресою: iomkievprocurement@iom.int та mosavoliuk@iom.int. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко позначити номер тендеру   UA1-2015-094 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.   

Довідки за тел.: +38 (44) 568-50-15 (Максим Осаволюк) та за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int та mosavoliuk@iom.int.  

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.[1] Під «пост-конфліктними територіями» маються на увазі території, громади, населені пункти, в яких було втрачено контроль української влади у минулому, але наразі українська влада є відновленою.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості