English | Українська

Оголошення про конкурс ОНОВЛЕНИХ фінансових пропозиції до заявок з тематики надання послуг національної безкоштовної гарячої лінії стосовно поточної ситуації на пост-конфліктних територіях (UA1-2014-248)

Тема: Оголошення про конкурс ОНОВЛЕНИХ фінансових пропозиції до заявок з тематики надання послуг національної безкоштовної гарячої лінії стосовно поточної ситуації на пост-конфліктних територіях (UA1-2014-248)
Опубліковано: 28.01.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
02.02.2015

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ)  запрошує профільні неурядові організації (НУО), які подали свої проектні пропозиції у раках проекту  «Всеохоплююча стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», надіслати ОНОВЛЕНІ фінансові пропозиції, з урахуванням змін технічного завдання.

Проект фінансується Європейським Союзом, представленим Європейською Комісією.

МOM запрошує НУО подати ОНОВЛЕНІ фінансові  пропозиції до своїх заявок з тематики: надання послуг національної безкоштовної гарячої лінії стосовно поточної ситуації на пост-конфліктних територіях та можливостей для повернення внутрішньо переміщених осіб.

Зміни технічного завдання включають:

  1. Термін реалізації проекту- з 15 березня 2015 по 15 травня 2016;
  2. Валюта фінансової пропозиції – долар США;
  3. Мінімальна кількість операторів, які працюють під час однієї зміни – 3;

Оновлену форму заявки можна завантажити тут

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оновлені фінансові пропозиції мають бути підписані, скріплені печаткою організації та  надіслані на електронну адресу у відсканованому вигляді  iomkievprocurement@iom.int  до 02 лютого 2015 р., до 9:30 ранку за Київським часом. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

У назві повідомлення має міститися номер тендеру UA1-2014-248.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38(044)5685015 (Анастасія Литвинова) чи за електронною поштою iomkievprocurement@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Представництво МОМ в Україні

Програма надзвичайних ситуацій та стабілізації

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості