English | Українська

Конкурс проектів серед ГО «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах, щодо безпечної міграції та працевлаштування» (UA1-2015-966)

Тема: Конкурс проектів серед ГО «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах, щодо безпечної міграції та працевлаштування» (UA1-2015-966)
Опубліковано: 03.11.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
16.11.2015

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних громадських організацій (ГО) в якості партнерів-виконавців проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансової підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку (DFATD), для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує ГО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах, щодо безпечної міграції та працевлаштування».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки ГО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, (до уваги Відділу закупівель) до 16 листопада 2015 р. Заявки, отримані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-966.

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Ірини Мидловець (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

Представництво МОМ в Україні

Програма протидії торгівлі людьми

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості