English | Українська

Оголошення про конкурс проектів для НУО «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування»

Тема: Оголошення про конкурс проектів для НУО «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування»
Опубліковано: 07.10.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
31.10.2014

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT), для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді щодо безпечної міграції та працевлаштування».  Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 31 жовтня 2014 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2014-158 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

За додатковою інформацію звертайтеся за телефоном +38 (044) 568 50 15 (Ірина Мидловець) чи за електронною поштою imydlovets@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості