English | Українська

Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2017-405)

Тема: Оголошення про конкурс серед неурядових організацій (UA1-2017-405)
Опубліковано: 20.06.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.06.2017

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на забезпечення підготовки  до зими серед найбільш уразливих груп населення, які постраждали в результаті конфлікту на сході України. Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування. 

МOM запрошує НУО, що діють на підконтрольній уряду території Луганської та Донецької областей, подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему забезпечення підготовки  до зими серед найбільш уразливих груп населення, які постраждали в результаті конфлікту на сході України шляхом дистрибуції побутових пічей (буржуйок) домогосподарствам та соціальнозначним установам в громадах.

Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися у доларах США із додатковою колонкою перерахування у гривні. Поточний курс можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника та Кодекс поведінки постачальника;
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропзиції;
  7.  Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми.

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше

18:00, 27 червня 2017 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2017-405- «Дистрибуція побутових пічей (буржуйок) домогосподарствам та соціальнозначним установам».

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  UA1-2017-405 - питання за запитом пропозицій, до уваги Олександри Брушковської.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості