English | Українська

Оголошення про конкурс серед профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту Протидія торгівлі людьми в Україні (UA1-2015-362)

Тема: Оголошення про конкурс серед профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту Протидія торгівлі людьми в Україні (UA1-2015-362)
Опубліковано: 21.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
29.07.2015

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних громадських організацій (ГО) в якості партнерів-виконавців проекту «Протидія торгівлі людьми в Україні».

МOM запрошує ГО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: «Підвищення обізнаності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо ризиків, пов’язаних з торгівлею людьми». Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III  Форма проектної заявки ГО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 29 липня 2015 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розляду. На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер та назву тендеру UA1-2015-362 «Підвищення обізнаності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) щодо ризиків, пов’язаних з торгівлею людьми».  

Довідки за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int до уваги Ірини Мидловець  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед заявниками.

 

Програма протидії торгівлі людьми

Представництво МОМ в Україні

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості