English | Українська

Оголошення про конкурс з наступної тематики: проект «Розвиток самозайнятості серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми»

Тема: Оголошення про конкурс з наступної тематики: проект «Розвиток самозайнятості серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми»
Опубліковано: 01.10.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
20.10.2014

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) має на меті залучення профільних неурядових організацій (НУО) в якості партнерів-виконавців проекту Протидія торгівлі людьми в Україні, для втілення якого оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: проект «Розвиток самозайнятості серед осіб, які постраждали від торгівлі людьми». Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи:

Частина I. Інструкції партнерам-виконавцям

Частина II-III.  Форма проектної заявки НУО

Частина IV. Технічне завдання

Частина V. Шаблон Угоди

Проектні заявки мають бути принесені власноруч або надіслані поштою на адресу Представництва МОМ в Україні, вул. Михайлівська,  8, м. Київ 01001, Україна не пізніше ніж 20 жовтня 2014 р. Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2014-151 та адресувати конверт -  Валерії Брагілєвій.  

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості