English | Українська

Оголошення про пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2017-459)

Тема: Оголошення про пошук потенційних партнерів, зацікавлених у можливості участі у проекті (UA1-2017-459)
Опубліковано: 26.07.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
11.08.2017

Міжнародна Організація з Міграції (надалі МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проектів «Покращення доступу до  послуг для осіб, які (потенційно) постраждали від торгівлі людьми, особливо дітей, в Україні» за фінансування Офісу з моніторингу та протидії торгівлі людьми Державного департаменту США (J/TIP),  «Протидія торгівлі людьми в Україні (СТІР ІІ Phase 2)» за фінансування  Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проекту «Протидія торгівлі дітьми та молоддю в Україні» (YCAT) за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади, для втілення яких оголошується конкурс.

МOM запрошує НУО з Чернігівської, Черкаської, Полтавської, Запорізької Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Одеської, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них з наступної тематики: розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування  щодо  ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги  в рамках Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію. Бюджет пропозиції має подаватися в українській гривні без ПДВ.

Партнери-виконавці обиратимуться відповідно до процедур відбору за принципами якості / вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

Оголошення про конкурс містить наступні документи (завантажити тут):

  1. Запрошення до участі;
  2. Інструкція для партерів-виконавців;
  3. Додаток 1 – Технічне завдання;
  4. Додаток 2 –  Інформаційний листок  учасника (завантажити тут) та Кодекс поведінки постачальника (завантажити тут);
  5. Додаток 3 – Шаблон Угоди про реалізацію проекту;
  6. Додаток 4 – Форми проектної пропозиції;
  7. Додаток 5 – Бюджет проектної заявки – стандартні форми (завантажити тут).

Проектні заявки мають бути доставлені власноруч або поштою не пізніше 14:00, 11 cерпня 2017 р., за наступною адресою: 

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Відділ Закупівель

вул. Михайлівська,  8

м. Київ

01001

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки (формат MS Word та MS Excel, розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою та в темі електронного повідомлення необхідно чітко вказати номер та тему проекту:

UA1-2017-459  - Розбудова спроможності служб у справах дітей, а також персоналу державних дитячих закладів опіки і піклування  щодо  ідентифікації дітей, які постраждали від торгівлі людьми, та надання їм допомоги  в рамках національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми»

Довідки за е-поштою: iomkievtenders@iom.int. В темі електронного листа щодо отримання довідки має бути зазначено наступне:  UA1-2017-459 - питання за запитом пропозицій, до уваги Юлії Завертаної.

Процес відбору партнерів-виконавців проекту буде проводитися у період, визначений після підтвердження фінансування, та може включати особисту зустріч з персоналом організації у представництві МОМ.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору, та відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками відбору та партнерами-виконавцями.

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості