English | Українська

Оновлений веб-сайт допомагатиме боротися з торгівлею людьми

16 жовтня 2015

З нагоди відзначення 18 жовтня Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні оголошує про запуск оновленого веб-сайту, присвяченого протидії сучасному рабству, www.stoptrafficking.org

Структура нового сайту пропонує зручну навігацію і доступ до найактуальніших ресурсів із протидії торгівлі людьми – від аналітичних матеріалів та свідчень постраждалих до контактів спеціалізованих організацій, що надають реінтеграційну допомогу постраждалим, і практичних порад про те, як мінімізувати ризики під час подорожей. На додаток до покращення функціональності, веб-сайт набув сучасного вигляду – унікальні ілюстрації на його сторінках візуально транслюють головні меседжі та ідеї запобігання торгівлі людьми.

Головна сторінка нового сайту пропонує читачам ресурси для самоосвіти, серед яких інтерактивний комп’ютерний навчальний курс та документальний фільм «Життя на продаж», створений за підтримки МОМ. Корисні рекомендації стосовно того, як мінімізувати ризики торгівлі людьми, можна знайти у розділі «Захисти себе». Якщо потрібні детальніші поради і консультації, то у розділі «Звернись по допомогу» є контакти гарячої лінії з протидії торгівлі людьми, державних соціальних служб та спеціалізованих неурядових організацій в усіх регіонах України.

Веб-сторінка адаптована для мобільних пристроїв, її контент-навігація пристосована для невеликих екранів смартфонів і планшетів. Відвідувачам веб-сайту пропонується не тільки отримати інформацію про явище торгівлі людьми, але також і поділитися цікавими і важливими фактами через соціальні мережі і у такий спосіб долучитися до боротьби з сучасним рабством та підвищити обізнаність своїх друзів про цю проблему.

На веб-сайті буде регулярно оновлюватися інформація про заходи, публікації і статистичні звіти.

Україна є країною походження, транзиту та призначення торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну одним з найбільших  «постачальників» підневільної робочої сили. 

Програма протидії торгівлі людьми МОМ в Україні розпочала свою роботу в 1998 році з метою допомогти Уряду України та громадськості у зусиллях із протидії торгівлі людьми та забезпечення доступу постраждалих до допомоги та правосуддя. З 2000 року Представництво МОМ в Україні надало комплексну реінтеграційну допомогу 11 237 постраждалим від торгівлі людьми, які зазнали експлуатації у понад 60 країнах світу.

Більше інформації:  www.stoptrafficking.org

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості