English | Українська

Панель Східного партнерства з міграції та притулку провела у Варшаві зустріч з питань економічної інтеграції мігрантів

20 грудня 2017

14-15 грудня у Варшаві відбулася зустріч з питань економічної інтеграції мігрантів. Захід був проведений спільно Польщею та Грузією за підтримки Європейської Комісії та Представництва МОМ в Україні в рамках Панелі Східного партнерства з міграції та притулку.

Питання економічної інтеграції мігрантів є життєво важливими як для країн ЄС, так і для держав Східного партнерства, оскільки останні зміни в міграційних тенденціях поступово трансформують традиційні країни походження мігрантів у країни призначення міграції, тим самим ставлячи перед ними нові завдання. Також, будучи членами ООН, країни ЄС і Східного партнерства взяли на себе зобов'язання, закріплені в Нью-Йоркській декларації, із вжиття заходів щодо поліпшення інтеграції і включення мігрантів у приймаючі суспільства.

Зустріч надала можливість експертам з країн ЄС і Східного партнерства, Європейської комісії, агентств ООН та інших міжнародних організацій оцінити поточні міграційні тенденції та останні зміни у політиці ЄС у сфері сприяння економічній інтеграції мігрантів та вимірювання її ефективності. Також у центрі обговорення були захист трудових мігрантів від зловживань на ринку праці, важливість професійного навчання, визнання кваліфікацій та навичок для успішної інтеграції, роль економічно інтегрованої діаспори у встановленні та використанні взаємозв'язку між міграцією та розвитком.

Додаткова інформація та матеріали зустрічі доступні за посиланням.  

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості