English | Українська

Посол Японії відвідав підтримані МОМ громади на Сході України

3 листопада 2017

30-31 жовтня 2017 Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Й.В. пан Шігекі Сумі відвідав Донецьку та Луганську області, щоб взяти участь у церемоніях висадки сакур в рамках загально національної кампанії "2500 сакур", присвяченої 25-річчю встановленню дипломатичних відносин між Україною та Японією. Посол висадив дерева у Краматорську та Сєвєродонецьку разом із головами Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій Павлом Жебрівським та Юрієм Гарбузом.

У рамках фінансованого Японією проекту соціального згуртування, МОМ надала 165 дерев сакур громдам Донецької та Луганської областей, які вирішили приєднатися до святкування Року Японії в Україні.

“Цвіт сакури дуже красивий, і я сподіваюся, що коли ці дерева квітнутимуть щовесни, українці згадуватимуть про народ Японії, який відчуває свій зв'язок із ними", – сказав Посол Сумі. 

Під час свого візиту, він також зустрівся з ініціативними групами Сіверська та Сєвєродонецька, які беруть участь у фінансованому Японією проекті МОМ. У Сіверську, Посол відвідав місцевий будинок культури, який наразі ремонтують в рамках спільного проекту. У Сєвєродонецьку, Посол відвідав чайну церемонію та виставку, присвячену Японії. Кульмінацією дня став концерт знаменитого японського піаніста Темпея Накамури. Концерт, організований в рамках проекту, зібрав понад 550 слухачів, які насолоджувалися віртуозною грою музиканта.

 

"За підтримки Японії, МОМ наразі надає допомогу із соціальним згуртуванням 29 громадам на сході України. Ми надзвичайно цінуємо нашу тривалу співпрацю з Урядом Японії й готові надалі працювати разом задля розвитку громад та відновлення в Україні,” – сказав Голова Представництва МОМ в Україні, д-р Томас Лотар Вайс.  

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості