English | Українська

Повідомлення для заявників, яким заплановано виліт до США за Програмою прийому біженців у США (USRAP)

24 грудня 2020

Якщо працівники Міжнародної організації з міграції (МОМ) повідомили Вам про дату Вашого вильоту до США, ознайомтеся з інформацією нижче.

Шановний заявнику,

Найближчими днями планується Ваш переліт до США.

У зв'язку з ситуацією, пов'язаною з COVID-19 у світі, Ви зіткнетеся з деякими новими процедурами під час Вашого медичного огляду перед вильотом та під час перельоту у Сполучені штати Америки.

Під час медичного огляду, медичний працівник МОМ скерує Вас на безкоштовний ПЛР-тест на COVID-19. 

Перед вильотом та під час перельоту до США працівники медичного відділу МОМ,  працівники відділу бронювання квитків МОМ, представники державних органів, а також працівники авіакомпанії можуть запитувати Вас про симптоми COVID-19, про результати нещодавніх тестувань на COVID-19, а також про контакти з іншими особами, які мали позитивний результат тесту або підозру на COVID-19. Періодично перевірятимуть температуру Вашого тіла.

Заради збереження Вашого здоров’я та безпеки, а також для безпеки оточуючих, відповідайте на запитання правдиво.                                                                                                   

Працівники медичного відділу МОМ поінформують Вас про наступні кроки, якщо результат тесту на COVID-19 виявиться позитивним, якщо Ви матимете будь-які симптоми коронавірусної інфекції, якщо Ви недавно контактували з іншими особами, які мали позитивний результат тесту чи підозру на COVID-19. Вас скерують до місцевих медичних установ для виконання необхідних процедур, рекомендованими національною системою охорони здоров'я. За таких обставин Ваш рейс буде перенесено щонайменше на 14 днів.

Затримка вильоту через позитивний результат тесту або підозра на COVID-19 не впливає на Ваше право на переселення до США.

Будь ласка, дотримуйтеся дистанції щонайменше 2 метри (6 футів) з іншими людьми, вдягайте захисні маски, регулярно мийте руки з милом або користуйтеся дезінфікуючим засобом. Для дітей віком від 2-ох років використання масок є обов‘язковим. Кожна особа в аеропорту отримає від працівника МОМ 2 одноразові маски і малий дезінфектор-спрей для рук. Рекомендуємо мати з собою додаткові захисні маски для періодичної зміни, коли вони стануть вологими чи брудними.  Дотримуйтеся фізичної дистанції та особистої гігієни на всіх етапах Вашої подорожі до США.

Якщо перед вильотом у Вас виникнуть будь-які питання, Ви можете сконтактувати з Центром сприяння переселенню біженців Євразія за електронною адресою: icc@iom.int

Після прибуття до США, з усіма запитаннями Ви зможете звернутися до працівника Агенції з переселення до США.

Дякуємо.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості