English | Українська

ПРОДОВЖЕНО! Оголошення про конкурс UA1-2015-001: надання послуг з проведення оцінки місцевих ринків у Харківській області

Тема: ПРОДОВЖЕНО! Оголошення про конкурс UA1-2015-001: надання послуг з проведення оцінки місцевих ринків у Харківській області
Опубліковано: 05.01.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
30.01.2015

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг/НУО  для проведення оцінки місцевих ринків у Харківській області після впровадження проекту «Гуманітарна допомога напередодні зими для Внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні  у вигляді  грошових трансфертів»,  для якого складається цей Запит пропозицій (ЗП).

Даний проект реалізується за підтримки Департаменту Гуманітарної допомоги та  цивільного захисту Європейської Комісії (ECHO).

Детальна інформація про послуги представлена у доданому Технічному завданні (ТЗ).

Постачальника послуг/Консалтингову фірму/НУО буде обрано у відповідності до процедур відбору на основі визначення якості та затрат, описаних у цьому ЗП.

Партнери-виконавці обиратимуться у відповідності з процедурами щодо відбору за принципами якості/вартості, опис яких надано в цьому оголошенні про конкурс.

НУО, що висловили бажання взяти участь у конкурсі, мають надати свої проектні пропозиції власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 18:00, 30 січня 2015 р.  Також, будь ласка, продублюйте електронну корію на iomkievprocurement@iom.int. До пропозиції мабуть бути надані копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, довідка про неприбутковість, список та/або рекомендації партенів/донорів.  

Оголошення про конкурс для НУОнатисніть сюди

Комерційні організації, що висловили бажання взяти участь у тендері, мають надати свої комерційні пропозиції власноруч або надіслані поштою на адресу МОМ: вул. Михайлівська, 8, м. Київ 01001, Україна, до 18:00, 30 січня 2015 р. Також, будь ласка, продублюйте електронну копію на iomkievprocurement@iom.int.До пропозиції мабуть бути надані копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податків, список та/або рекомендації найбільших клієнтів.

Оголошення про конкурс для комерційних організацій – натисніть сюди

Заявки, надані пізніше цього терміну, не прийматимуться до розгляду.

На конверті з проектною заявкою необхідно чітко позначити номер тендеру UA1-2015-001 та адресувати конверт Валерії Брагілєвій.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38(044)5685015 (Анастасія Литвинова) чи за електронною поштою alytvynova@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

Представництво МОМ в Україні

Програма надзвичайних ситуацій та стабілізації


 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості