English | Українська

Програма МОМ зі зміцнення економічного потенціалу постраждалих від торгівлі людьми отримала підтримку Robert Bosch Ltd

25 жовтня 2017

Програма Міжнародної організації з міграції (МОМ) зі зміцнення економічного потенціалу постраждалих від торгівлі людьми отримала вагому підтримку від представництва компанії Robert Bosch Ltd в Україні. У рамках пілотної ініціативи, 34 особи, постраждалі від торгівлі людьми, із Харківської та Сумської областей, самозайняті у сфері будівництва завдяки підтримці МОМ, отримали сотню одиниць нових інструментів та техніки. Це обладнання полегшить їхню роботу та дозволить розширити спектр надаваних послуг, таким чином збільшивши прибуток. Інструменти та обладнання були передані Програмі МОМ зі зміцнення економічного потенціалу за номінальними цінами та  розподілені серед бенефіціарів Програми.

Bosch в Україні продовжує підтримувати роботу МОМ із допомоги уразливим групам населення. Цього літа, компанія підтримала «Алею мрій» – вуличний захід для дітей у Києві, який відвідали понад 400 уразливих дітлахів, зокрема ті, які живуть у дитячих домах сімейного типу та прийомних сім’ях. У рамках акції вони долучилися до різноманітних заходів, спрямованих на попередження торгівлі людьми. Крім того, представництво Bosch в Україні допомогло організувати Ярмарок малих підприємств МОМ, забезпечивши експертні консультації щодо енергозберігаючих технологій для мікропідприємців-бенефіціарів МОМ, а також продемонструвавши відповідну продукцію Bosch, яку можна використовувати для підвищення ефективності підприємств та послуг.

Програма МОМ зі зміцнення економічного потенціалу була започаткована для сталої реінтеграції постраждалих від торгівлі людьми у 2006 році. Вона допомагає постраждалим від сучасного рабства краще реінтегруватись у суспільство та запобігає повторному потраплянню в ситуацію торгівлі людьми. Бенефіціари Програми насамперед отримують підготовку у сфері управління бізнесом та розробляють власні бізнес-плани для подання заявки на отримання гранту. Невеликі гранти, які надаються на конкурентній основі, полягають у наданні колишнім постраждалим від торгівлі людьми засобів для заробітку, підвищуючи їхні шанси на працевлаштування та допомагаючи їм стати більш самодостатніми та економічно незалежними. Близько 900 постраждалих від торгівлі людьми отримали допомогу від Програми МОМ зі зміцнення економічного потенціалу, створюючи сотні нових робочих місць та забезпечуючи надходження десятків тисяч гривень до місцевих бюджетів через податки.

Враховуючи широкий діапазон проектів Представництва МОМ в Україні, підтримка корпоративної соціальної відповідальності є стратегічним пріоритетом для нього. Міжнародна організація з міграції прагне залучати приватні підприємства до внеску у сталий розвиток шляхом надання соціальних привілеїв уразливим верствам населення. МОМ вірить, що Україна – це місце, де сотні підприємств є відкритими та готовими до дієвих змін, які матимуть позитивний вплив на соціальний добробут далеко за межами приватних корпоративних інтересів.

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості