English | Українська

Придбання та постачання дизельного палива для Місіі Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (UA20-2018-045)

Тема: Придбання та постачання дизельного палива для Місіі Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (UA20-2018-045)
Опубліковано: 17.04.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
27.04.2018

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) – це міжурядова організація, що була створена в 1951р., яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства.

В рамках Місіі Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM)  Комісія з оцінки тендерних пропозицій та контрактів (“Комісія”) запрошує зацікавлені компанії до участі в тендері на придбання постачання дизельного палива з використанням паливних карток, або смарт карток, або паливних талонів і наявністю наступної мережі АЗС.

 

Опис товару/послуги

Кількість

Одиниця виміру

1

Дизельне паливо : наявність АЗС в Одесі (лот 1)

10’000

літр

2

Дизельне паливо : наявність АЗС в Подольску (Одеська область) (лот 2)

10’000

літр

3

Дизельне паливо : наявність АЗС у місті Роздільна або Кучурган (Одеська область) (лот 3)

10’000

літр

 

Технічне завдання містить детальну інформацію (завантажити).

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надіслати питання щодо тендерної документації на електронну адресу procurement@eubam.org, не пізніше, ніж за 5 (п'ять) робочих днів до закінчення строку подання порпозицій.

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис пального, сертифікат якості пального, інформацію щодо наявності відповідної мережі АЗС разом із пакетом реєстраційних документів (свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ). Тендерні пропозиції мають бути дійсні протягом 30 календарних днів після їх подання та надаються Комісії за адресою вул. Затишна 13, Одеса 65012 до 15:00 27 квітня 2018р. Тендерні пропозиції, що подаються після кінцевого терміну подання, будуть відхилені.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості