English | Українська

Тендер на надання комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (UA20-2017-121)

Тема: Тендер на надання комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) (UA20-2017-121)
Опубліковано: 04.09.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
25.09.2017

Увага! Кінцевий термін подання тендерних пропозицій продовжено.

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (надалі іменується "МОМ в Україні") має намір найняти Постачальника послуг для реалізації комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM), а тому оголошує цей Запит пропозицій (ЗП).

Бюлетень №1.

МОМ в Україні, через свою Комісію з оцінки тендерних пропозицій і контрактів (надалі іменується "Комісією"), запрошує Учасників тендеру надати Технічну та Фінансову пропозицію щодо наступних Послуг: надання комплексного автомобільного страхового покриття, крім відповідальності, (КАСКО) для службових автомобілів Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM). Детальніша інформація про послуги, які будуть надаватися, наведена у Технічному завданні (ТЗ), що додається.

Постачальник послуг/Консультаційна фірма обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція - Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція - Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Базові положення, що мають бути включені до договору страхування

Пропозиції необхідно вручити Комісії особисто або надіслати поштою на адресу вул.Затишна, 13, м. Одеса, 65012, Україна (до увагі Відділа Закупівель) не пізніше, ніж 16:00 25 Вересня 2017 р. Пропозиції подані з запізненням розглядатися не будуть.

Комісія залишає за собою право прийняти або відхилити будь-яку пропозицію, а також у будь-який момент анулювати процес відбору та відхилити усі пропозиції. При цьому Комісія не матиме жодних зобов’язань перед Учасниками тендеру.

Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості