English | Українська

Тендер на надання послуг технічного обслуговування та ремонту, постачання оригінальних запасних частин і витратних матеріалів для автомобілів (UA 20-2017-030)

Тема: Тендер на надання послуг технічного обслуговування та ремонту, постачання оригінальних запасних частин і витратних матеріалів для автомобілів (UA 20-2017-030)
Опубліковано: 12.05.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
02.06.2017

Увага! Тендер продовжено.

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні (надалі іменується "МОМ в Україні") має намір найняти Постачальника послуг для реалізації Місіi Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні, а тому оголошує цей Запит пропозицій (ЗП).

Бюллетень № 1

МОМ в Україні, через свою Комісію з оцінки тендерних пропозицій і контрактів (надалі іменується "Комісією"), запрошує Учасників тендеру надати Технічну та Фінансову пропозицію щодо наступних Послуг: технічного обслуговування та ремонту, постачання оригінальних запасних частин і  витратних матеріалів для автомобілів марки «Land Rover», «Volkswagen» та «Toyota». Участники тендеру можуть подавати пропозиції як по всім маркам автомобілів, так і по одній/двох з них. Детальніша інформація про послуги, які будуть надаватися, наведена у Технічному завданні (ТЗ), що додається.

Постачальник послуг обиратиметься відповідно до описаних у цьому ЗП процедур вибору на основі якості та вартості.

ЗП включає наступні документи:

Розділ І. Запрошення до участі

Розділ ІІ. Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІІ. Технічна пропозиція - Стандартні форми

Розділ ІV. Фінансова пропозиція - Стандартні форми

Розділ V. Технічне завдання

Розділ VІ. Стандартна форма Контракту

 

Пропозиції необхідно вручити Комісії особисто або надіслати поштою на адресу: вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна не пізніше, ніж 16:00  2 червня 2017 р. Пропозиції подані з запізненням розглядатися не будуть.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості