English | Українська

ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗI СТВОРЕННЯ МОДЕРНІЗОВАНОЇ ВЕРСІЇ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДСИСТЕМИ «ОБЛІК ІНОЗЕМЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ» ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2018-3021)

Тема: ТЕНДЕР НА НАДАННЯ ПОСЛУГ ЗI СТВОРЕННЯ МОДЕРНІЗОВАНОЇ ВЕРСІЇ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІДСИСТЕМИ «ОБЛІК ІНОЗЕМЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ» ДЛЯ ДЕРЖАВНОЇ МІГРАЦІЙНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (UA1-2018-3021)
Опубліковано: 21.06.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
12.07.2018

Міжнародна організація з міграції (надалі МОМ) має намір найняти Постачальника послуг для надання послуг із створення модернізованої версії спеціального програмного забезпечення підсистеми «Облік іноземців та біженців» для Державної міграційної служби України у рамках проекту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), для чого складається ця Тендерна документація.

Пропозиція повинна бути дійсною не менше 60 календарних днів з дати відкриття тендерних пропозицій, про що повинно бути чітко зазначено в комерційній пропозиції. Ціни мають бути зазначені в євро без ПДВ. Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Більш детальна інформація зазначена в прикріпленому файлі Тендерної документації

Тендерна документація включає наступні документи:

Розділ І.           Інструкції для Учасників тендеру

Розділ ІІ.          Стандартні форми Технічної пропозиції                                             

Розділ ІІІ.         Стандартні форми Фінансової пропозиції                                          

Розділ ІV.         Технічне завдання                                                                              

Розділ V.           Шаблон Договору на надання послуг                                                

Розділ VI.         A. Банківська гарантія повернення авансового платежу                  

                        Б. Тендерне забезпечення

                        В. Забезпечення виконання

Додаток А.       Інформаційний листок постачальника

Додаток Б.       Кодекс поведінки постачальника

 

Разом з оригіналом тендерної пропозиції компанії, зацікавлені в участі у тендері надають наступну підтверджуючу інформацію та документи:

 1. Форми технічної пропозиції ФТП1 – ФТП-9;
 2. Форми фінансової пропозиції ФФП1 – ФФП5;
 3. Тендерне забезпечення (Розділ VI (Б) у формі банківської гарантії та у розмірі еквівалентному 2% загальної вартості пропозиції;
 4. Профіль компанії (загальний опис та презентація досвіду компанії); 
 5. Інформаційний листок постачальника (додається окремим файлом);
 6. Підписаний Кодекс поведінки постачальника (додається окремим файлом);
 7. Перелік основних контрактів, укладених Учасником за останні 5 (п’ять) років щодо виконання проектних завдань подібного типу та масштабу, у разі спільного підприємства – за кожним учасником. Щодо кожного контракту необхідно зазначити загальний опис проекту, його тривалість, контракту вартість та роль Учасника тендеру;
 8. Відгуки (рекомендації) ключових клієнтів ;
 9. Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами;
 10. Статут компанії Учасника (за наявності);
 11. Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного номеру та платника податку, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами;
 12. Дійсні дозволи / ліцензії державного зразка щодо ведення діяльності , необхідної для реалізації завдання тендеру (якщо необхідно);
 13. Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за останній операційний рік;
 14. У разі потенційного залучення субпідрядників, компанії, зацікавлені до участі у тендері, надають перелік документів, що підтверджують спроможність компанії – субпідрядника, а саме: а) Профіль компанії; b) Свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; c) Дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка, в тому числі підтвердження  податкового ідентифікаційного  номеру та платника місцевих податків, виданого відповідним державним органом в Україні або за її межами; d) Перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років, а також рекомендації клієнтів; e) Підтвердження виконання податкових зобов‘язань за останній операційний рік.

 

Оригінал пропозиції та її електронну копію (на компакт-диску) необхідно надати в МОМ особисто або надіслати поштою на адресу Комісії.

 

Комерційні пропозиції, що не відповідають зазначеним вище вимогам, не будуть розглянуті МОМ.

Пропозиції мають бути доставлені власноруч або поштою з вказанням номеру та назви тендеру №UA-2018-3021 «Надання послуг із створення модернізованої версії спеціального програмного забезпечення підсистеми «Облік іноземців та біженців» для Державної міграційної служби України» за наступною адресою: 

 

Міжнародна організація з Міграції, Представництво в Україні

Відділ закупівель

вулиця Михайлівська, 8,

Київ, 01001

Україна

 

не пізніше ніж 17:00, 12 липня 2018 р. Після закінчення терміну подання, пропозиції не приймаються.

 

Детальнішу інформацію зацікавлені Учасники тендеру можуть отримати за електронною адресою iomkievtenders@iom.int із зазначенням наступного: UA1-2018-3021 - [назва компанії Постачальника послуг] – Запит за роз’ясненнями (до уваги Анни Козаченко). Запити повинні бути надіслані не пізніше ніж за 5 робочих днів до кінцевого терміну подання пропозицій.

 

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості