English | Українська

Тендер на організацію міжнародної конференції проекту СУРКАП Фаза 2 ,15 березня 2017 року , у м. Львів (UA1-2017-074)

Тема: Тендер на організацію міжнародної конференції проекту СУРКАП Фаза 2 ,15 березня 2017 року , у м. Львів (UA1-2017-074)
Опубліковано: 03.02.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
13.02.2017

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 03 лютого 2017 року оголошує тендер на організацію міжнародної конференції проекту СУРКАП Фаза 2 ,15  березня 2017 року , у м. Львів.

Технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00, 13 лютого 2017 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку, інформаційний листок постачальника, кодекс поведінки постачальника МОМ  список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Інформаційний листок постачальника (завантажити тут) та Кодекс поведінки постачальника МОМ можна (завантажити тут).

Необхідно звернути увагу також на те, що загальна вартість комерційної пропозиції має бути вказана в гривнях, без ПДВ. Тендерні пропозиції з ПДВ будуть відхилені.

Компанія-переможець, для звільнення від сплати ПДВ та митних зборів, отримає копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого буде здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту та копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту.

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору. Платник податку (продавець) зберігає у справі: 1) копію реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 2) копію плану закупівлі, засвідченої печаткою донора або виконавця проекту; 3) копію контракту на постачання товарів, виконання робіт та надання послуг, засвідченої підписом та печаткою виконавця проекту (у контракті зазначається,

що закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється коштом проекту міжнародної технічної допомоги та відповідає категорії (типу) товарів, робіт і послуг,  зазначених у плані закупівлі).

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2017-074

Назва: Організація міжнародної конференції проекту СУРКАП Фаза 2 ,15  березня          2017 року, у м. Львів

Довідки за за е-поштою iomkievteders@iom.int  (з вказівкою у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2017-074, до уваги Саханди Світлани).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості