English | Українська

Тендер на організацію офіційного візиту делегації з Японії 2–9 грудня 2018 (№UA1-2018-498)

Тема: Тендер на організацію офіційного візиту делегації з Японії 2–9 грудня 2018 (№UA1-2018-498)
Опубліковано: 22.10.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
01.11.2018

Міжнародна організації з міграції (МОМ), Представництво в Україні, з 22.10.2018 року оголошує тендер на організацію офіційного візиту делегації з Японії в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» 2–9 грудня 2018 року.

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Технічне завдання можна завантажити тут.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 18:00 01.11.2018 р. (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку, список та рекомендації найбільших клієнтів, Інформаційний листок та Кодекс поведінки постачальника).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни на послуги в комерційних пропозиціях вказуються в гривнях без ПДВ, оскільки в рамках даного проекту платежів, які включають ПДВ, не передбачено. Пропозиції, подані з ПДВ, будуть відхилені.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 50 (п’ятдесяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що має бути зазначено в комерційній пропозиції.

Комерційну пропозицію необхідно подати у твердій копії в закритому конверті за адресою:

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

вул. Михайлівська 8, м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2018-498

Назва: Організація офіційного візиту делегації з Японії в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» 2–9 грудня 2018 року в м. Київ, Київська область.

Компанії, зацікавлені в участі в тендері, можуть надсилати Комісії запитання, пов’язані з тендерною документацією та/або технічними специфікаціями, електронною поштою: iomkievtenders@iom.int не пізніше 2 (двох) робочих днів до закінчення остаточного терміну подання тендерних пропозицій, зазначивши в темі листа: «Запит щодо роз’яснень UA1-2018-498, до уваги Прищепи Ірини».

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості