English | Українська

Тендер на послуги страхування майнових інтересів (майна) від усіх груп ризику (Лот 1) і загального страхування відповідальності перед третіми особами (Лот 2) для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2017-234)

Тема: Тендер на послуги страхування майнових інтересів (майна) від усіх груп ризику (Лот 1) і загального страхування відповідальності перед третіми особами (Лот 2) для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2017-234)
Опубліковано: 22.05.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
11.07.2017

Увага! Специфікацію оновлено.

Увага! Тендер подовжено.

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 травня 2017 року оголошує тендер на послуги страхування майнових інтересів (майна) від усіх груп ризику (Лот 1) і загального страхування відповідальності перед третіми особами (Лот 2) для МОМ, Представництва в Україні на один календарний рік (UA1-2017-234).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, специфікацію а також обов’язкові положення контракту МОМ можна завантажити тут.

Просимо прийняти до уваги, що Тендер складається з двох (2) окремих лотів. Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. Мовою пропозиції повинна бути англійська або українська.

Будь ласка, візьміть до уваги, що для того, щоб надати Фінансову Пропозицію, зацікавлені сторони повинні запросити Додаток 1а (Місцезнаходження та вартість майна, що підлягає страхуванню) та Додаток 1b (Перелік і опис приміщень МОМ, що мають бути покриті загальним страхуванням відповідальності перед третіми особами) до цієї Тендерної Документації  надіславши на електронну адресу iomkievtenders@iom.int наступні документи: профайл компанії; свідоцтво про реєстрацію компанії державними органами в Україні або за її межами; дійсні Дозволи / ліцензії державного зразка; перелік офісів компанії; перелік основних угод укладених Компанією за останні 5 років до 17:00 06 липня 2017 року.

При підготовці фінансової пропозиції учасники повинні використовувати офіційний шаблон пропозицій, що включений до цієї Тендерної Документації. 

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надіслати свої комерційні пропозиції до 18:00 11 липня 2017 року (дати закриття тендеру) Голові Комісії з оцінки тендерних пропозицій та контрактів МОМ на електронну адресу iomkievtenders@iom.int разом із пакетом супроводжуючих документів (всі документи, зазначені в параграфі 11.1. Тендерної Документації) та зазначивши у темі листа номер та назву тендеру: «Комерційна пропозиція UA1-2017-234/назва учасника».

У разі, якщо файл, який містить пропозиції і їх супровідні документи, становить більше 5 МБ, учасники повинні завантажити свої пропозиції та їх супровідні документи на  Dropbox і направити електронною поштою посилання на документи на електронну адресу iomkievtenders@iom.int з тією ж темою.

Всі питання слід надсилати на е-пошту:iomkievtenders@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості