English | Українська

УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО! Тендер на постачання і доставку сувенірної продукції з логотипом EUBAM (UA20-2017-129)

Тема: УВАГА! ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК ПОДОВЖЕНО! Тендер на постачання і доставку сувенірної продукції з логотипом EUBAM (UA20-2017-129)
Опубліковано: 14.09.2017
Стан: закрите
Дата завершення: 
04.10.2017

Термін подання заявок подовжено. Детальніше - у Бюлетені №1.

Міжнародна організація з міграції (МОМ) - це міжурядова організація, заснована у 1951 році, яка дотримується принципу, що гуманна та впорядкована міграція є благом як для мігрантів, так і для суспільства. У рамках Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні
(EUBAM) МОМ запрошує зацікавлених правоможних постачальників представити тендерні пропозиції на постачання і доставку сувенірної продукції з логотипом EUBAM.

Завантажити: Запит пропозицій, Інформаційний листок постачальника, Кодекс поведінки постачальника.

До Запиту пропозицій додається Загальна інструкція для постачальників, яка включає в себе інструкцію для постачальників, технічні специфікації та адміністративні вимоги, яких постачальникам необхідно дотримуватися, щоб підготувати та представити свої тендерні пропозиції на розгляд МОМ (Додатки A, B, C та D).

Вимоги до пакування: Постачальник повинен забезпечити належну і адекватну упаковку згідно із кращими зразками комерційної практики, щоб забезпечити доставку матеріалів, що постачаються МОМ без пошкоджень. Упаковка повинна бути адекватною, щоб витримати недбале поводження під час перевезення, дію екстремальних температур, солі та опадів під час перевезення та відкрите зберігання, враховуючи тип товарів та вид транспорту.

Поставка здійснюється на наступних умовах: Для компаній за межами України: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Чуфля 36/1, м. Кишинів, MD-2001, Молдова, Проект IOM-EUBAM не пізніше 30 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення. Для українських компаній: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Затишна, 13, Одеса, 65012, Україна, Представництво в Україні Міжнародної організації з міграції, не пізніше 30 календарних днів з моменту підписання угоди-замовлення. 

Часткові комерційні пропозиції припускаються тільки по повним лотам. Оцінка пропозицій буде проводитись по кожному Лоту окремо. Ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:
https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок всіх запропонованих товарів і зразки запропонованих товарів по позиціям 4, 5, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21 разом з комерційною пропозицією для перевірки їх якості. У разі невідповідності наданих зразків вимогам EUBAM, такі товари вважатимуться технічно не кваліфікованими. Всі зразки будуть повернуті учасникам тендеру після оцінки пропозицій. Комерційна пропозиція подається разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані особисто або надіслані поштою до Відділу закупівель Місії EUBAM за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна не пізніше ніж 16:00, 4 жовтня 2017 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання сувенірної продукції з логотипом EUBAM, Запит пропозицій UA20-2017-129.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості