English | Українська

Тендер на постачання IТ обладнання для потреб Представництва (UA1-2016 -500)

Тема: Тендер на постачання IТ обладнання для потреб Представництва (UA1-2016 -500)
Опубліковано: 26.10.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
09.11.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 26 жовтня 2016 року оголошує тендер на постачання IТ обладнання для потреб Представництва.

Завантажити правила подання,типові форими,  детальну специфікацію обладнання, форму стандартного контракту МОМ можна тут.  Інформаційний листок постачальника (завантажити тут) та Кодекс поведінки постачальника (завантажити тут)

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 45 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Ціни повинні бути вказані в гривнях з ПДВ.  Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надіслати свої комерційні пропозиції в запечатаному вигляді на адресу представництва( МОМ, вул. Михайлівська 8, м. Київ 01001) із поміткою «до уваги відділу закупівель» до 18:00, 09 листопада 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ та інших документів, зазначених у ЗІП).

Окремо обов’язково (!) необхідно надіслати повну електронну версію заявки  розмір відправлення електронною поштою не повинен перевищувати 7 Мб) на адресу: iomkievtenders@iom.int із зазначенням номеру та назви тендеру.

Заявки, надані пізніше вказаного терміну, не прийматимуться до розгляду.

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 40 днів з дати закриття тендеру.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2015-500» на електронну адресу - iomkievtenders@iom.int

Довідки за е-поштою iomkievtenders@iom.int  до уваги Юлії  Завертаної  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості