English | Українська

Тендер на постачання ІТ обладнання та витратних матеріалів у рамках проекту фінансованого ЄС «Підтримка створення електронної системи попереднього обміну інформацією між митними органами Білорусі та України (ПРІНЕКС)» (UA1-2015-953)

Тема: Тендер на постачання ІТ обладнання та витратних матеріалів у рамках проекту фінансованого ЄС «Підтримка створення електронної системи попереднього обміну інформацією між митними органами Білорусі та України (ПРІНЕКС)» (UA1-2015-953)
Опубліковано: 29.10.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
16.11.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 29 жовтня 2015 року оголошує тендер на постачання ІТ обладнання та витратних матеріалів у рамках проекту фінансованого ЄС «Підтримка створення електронної системи попереднього обміну інформацією між митними органами Білорусі та України (ПРІНЕКС)»

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки товарів не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна доставку та розвантаження товарів за адресою: бульв. Івана Лепсе 8-А, м. Київ, відповідно умов, зазаначених у Запиті пропозицій,

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів та послуг до 10:00, 16.11.2015 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанія-переможець, у разі реєстрації в Україні,  у Декларації про ПДВ, оформленій згідно з додатком № 6 до наказу Мінфіну від 25.11.2011 № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість», зазначає підставу для звільнення, зокрема номер реєстраційної картки проекту, в рамках якого здійснено закупівлю товарів, робіт, послуг, та назву відповідного міжнародного договору.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-953 - Тендер на постачання IT обладнання та витратних матеріалів» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу -iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Єлізавети Мельник (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості