English | Українська

Тендер на постачання компьютерного обладнання для Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (№UA20-2015-149)

Тема: Тендер на постачання компьютерного обладнання для Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (№UA20-2015-149)
Опубліковано: 22.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.08.2015

Міжнародна організація з міграції (далі МОМ) запрошує зацікавлених правоможних постачальників надати комерційні пропозиції щодо постачання компьютерного обладнання для Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (Місія EUBAM) згідно до наступних специфікацій (завантажити специфікацію).

Завантажити Бюлетень №1 із частими запитаннями-відповідями.

Поставка здійснюється на наступних умовах:

Для компаній за межами України: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Затишна, 13, м. Одеса, 65012, Україна, (через Київ, Україна для митного оформлення Представництвом в Україні МОМ), протягом 45 календарних днів з дати підписання угоди-замовлення.

Для українських компаній: DAP (Інкотермс – 2010) за адресою вул. Затишна, 13, м. Одеса, 65012, Україна, протягом 45 календарних днів з дати підписання угоди-замовлення.

Часткові комерційні пропозиції припускаються тільки по повним лотам. Оцінка пропозицій буде проводитись по кожному Лоту окремо.

Ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційна пропозиція повинна містити в собі детальний опис з обов’язковим зазначенням марок запропонованих товарів разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ, тощо) та повинні бути подані до Місії EUBAM на електронну адресу procurement@eubam.org, aбо особисто, або надіслані поштою до Відділу закупівель Місії EUBAM у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна не пізніше ніж 15:00, 05 серпня 2015 року. Після закінчення терміну прийому, пропозиції не приймаються.

В разі подання в означений термін пропозиції на електронну адресу, оригінал пропозиціїї також має бути обов’язково відправлен у запечатаному конверті за адресою вул. Затишна, 13, Одеса 65012, Україна (до Відділу закупівель).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця прийняти за головний стандартний контракт МОМ та інтегрувати в нього у вигляді додатку всі специфічні умови та вимоги.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсна протягом не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, що повинно бути зазначено у комерційній пропозиції.

На конверті, будь ласка, вкажіть назву проекту: EUBAM, постачання комп’ютерного обладнання, тендер UA20-2015-149.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 Довідки за електронною поштою: procurement@eubam.org.

 

 

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості