English | Українська

Тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми (UA1-2015-032)

Тема: Тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми (UA1-2015-032)
Опубліковано: 28.01.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
10.02.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 28 січня 2015 року оголошує тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми.

Завантажити детальну специфікацію лікарських засобів можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 14 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповдно до специфікації лікарських засобів до 18:00, 10 лютого 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платникаподатку, список та/або рекомендації найбільших клієнтів).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами:http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер на постачання лікарських засобів для реабілітаційного центру для жертв торгівлі людьми, UA1-2015-032» на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій. 

З організаційних питань звертатися за тел. +38 044 568-50-15 (Лідія Усольцева)та за е-поштою:iomkievprocurement@iom.int.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості