English | Українська

Увага! Тендер скасовано!ДОПОВНЕНА СПЕЦИФІКАЦІЯ ТОВАРІВ.Тендер на постачання матраців, подушок, ліжок та постільної білизни, UA1-2015-396

Тема: Увага! Тендер скасовано!ДОПОВНЕНА СПЕЦИФІКАЦІЯ ТОВАРІВ.Тендер на постачання матраців, подушок, ліжок та постільної білизни, UA1-2015-396
Опубліковано: 07.08.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
17.08.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 07 серпня 2015 року оголошує тендер на постачання матраців, подушок, ліжок та постільної білизни в рамках проекту Довгострокової інтеграції внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Завантажити детальну специфікацію обладнання можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.
Строк поставки товарів не повинен перевищувати 15 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку, розвантаження товарів та збирання ліжок у м. Святогірськ, вул. Камишева 21.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповдно до специфікації товарів до до 18:00, 17 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника податку).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx ).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій у закритому конверті з поміткою «Тендер на постачання матраців, подушок, ліжок та постільної білизни, UA1-2015-396» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8, відділ закупівель МОМ та на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер тендеру UA1-2015-396.

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Юлії Завертаної  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти партнерські заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі партнерські заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості