English | Українська

Увага! Тендер подовжено, оновлено специфікацію та строки поставки. Оновлено строки поставки обладнання. Тендер на постачання комп'ютерного обладнання для потреб Представництва (UA1-2015-367).

Тема: Увага! Тендер подовжено, оновлено специфікацію та строки поставки. Оновлено строки поставки обладнання. Тендер на постачання комп'ютерного обладнання для потреб Представництва (UA1-2015-367).
Опубліковано: 22.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
05.08.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 22 липня 2015 року оголошує тендер на постачання комп'ютерного обладнання для потреб Представництва.

Завантажити детальну специфікацію обладнання можна тут.

Термін поставки обладнання не повинен перевищувати 45 календарних днів з дати укладання контракту. Доставка обладнання здійснюється за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 8, Представництво МОМ в Україні.

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Ціни повинні бути вказані в гривнях з ПДВ.  Оцінка комерційних пропозицій буде здійснюватися по лотам.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 14:00, 05 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника ПДВ).

Необхідно звернути увагу також на те, що цінова пропозиція повинна бути дійсна протягом 20 днів з дати закриття тендеру.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання комп’ютерного обладнання, UA1-2015-367» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Олександри Брушковської  (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості