English | Українська

Увага! Тендерну документацію оновлено.Тендер на постачання обладнання для перевірки справжності документів в рамках проекту «Нове обличчя кордону» (UA1-2018-3019)

Тема: Увага! Тендерну документацію оновлено.Тендер на постачання обладнання для перевірки справжності документів в рамках проекту «Нове обличчя кордону» (UA1-2018-3019)
Опубліковано: 12.06.2018
Стан: закрите
Дата завершення: 
12.07.2018

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 12 червня 2018 року оголошує тендер на постачання обладнання для перевірки справжності документів в рамках проекту «Нове обличчя кордону», що реалізується МОМ за підтримки Бюро міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Державного департаменту США (UA1-2018-3019).

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Шаблон прайс-листу тендерної пропозиції (Форма-2) можна завантажити тут.

Шаблон форми умов гарантійного обслуговування (Форма-7) можна завантажити тут.

Інформаційний листок Постачальника можна завантажити тут.

Кодекс поведінки Постачальника можна завантажити тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 (сорока п’яти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Принциповою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

Поставка виконуватиметься в рамках зареєстрованого проекту міжнародної технічної допомоги, що, відповідно до постанови КМУ від 15.02.2002 №153, є підставою для отримання виконавцем робіт податкових пільг, передбачених законодавством та міжнародними договорами України.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 16:00 12 липня 2018 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції, Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001

Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2018-3019

Назва: Постачання обладнання для перевірки справжності документів.

Разом із подачею оригіналів тендерних пропозицій, учасники повинні розмістити електронні версії документів на відкритому сервісі файлового обміну (Dropbox, Google Drive тощо) та  надіслати посилання для завантаження папки з файлами на електронну адресу iomkievtenders@iom.int не пізніше 16:00 12.07.2018 р. В темі письма із посиланням для завантаження електронної версії пропозиції необхідно вказати:

UA1-2018-3019 – [вкажіть назву учасника (без дужок)] – Електронна пропозиція

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: UA1-2018-3019 ­– [найменування учасника] – запит роз’яснення.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників

(http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Зацікавлені учасники мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 16:00 19 червня 2018. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання участі в тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості