English | Українська

тендер на постачання сільськогосподарського обладнання в м. Суми в рамках проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні» (UA1-2015-1155)

Тема: тендер на постачання сільськогосподарського обладнання в м. Суми в рамках проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні» (UA1-2015-1155)
Опубліковано: 17.09.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
28.09.2015

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 16 вересня 2015 року оголошує тендер на постачання сільськогосподарського обладнання в м. Суми в рамках проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні», що фінансується урядом Канади.  

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Строк поставки товарів не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати укладання контракту (коротші терміни поставки вважатимуться додатковою перевагою).

Комерційна пропозиція повинна включати доставку та розвантаження товарів у зазначених у специфікації населених пунктах України (м. Суми).

Ще однією ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів та послуг до 10:00, 28 вересня 2015 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку,рекомендації від найбільших клієнтів).

Необхідно звернути увагу також на те, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.  Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в закритому конверті з поміткою «UA1-2015-1155 - Тендер на постачання сільськогосподарського обладнання в м. Суми» на адресу: 01001, м. Київ, вул. Михайлівська, 8 та на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа номер та назву тендеру.  

Довідки з організаційних питань за е-поштою iomkievprocurement@iom.int до уваги Максима Осаволюка (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти проектні заявки, а також анулювати процес відбору й відхиляти всі проектні заявки в будь-який час до підписання Угоди. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед партнерами-виконавцями.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості