English | Українська

тендер на постачання та доставку миючих засобів та засобів гігієни (UA1-2016-405)

Тема: тендер на постачання та доставку миючих засобів та засобів гігієни (UA1-2016-405)
Опубліковано: 26.08.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
15.09.2016

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 26 серпня 2016 року оголошує тендер на постачання та доставку миючих засобів та засобів гігієни в рамках проекту «Програма допомоги у галузі водопостачання, санітарії та гігієни постраждалим громадам на непідконтрольній території Україні», та проекту «Програма допомоги у галузі водопостачання, санітарії та гігієни, та підготовки до зими постраждалого населення у східних регіонах України».

Процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Шаблон комерційної пропозиції можна завантажити тут.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 30 (тридцяти) календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Звертаємо увагу, що ціни повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з включенням ПДВ будуть відхилені.

При подачі комерційних пропозицій учасники, що є платниками єдиного податку в Україні, повинні прийняти до уваги встановлений законодавством граничний розмір річного доходу платників єдиного податку. Поставка товарів переможцем(ями) даного тендеру не є підставою для надання переможцю(ям) будь-яких податкових преференцій та/або звільнення від сплати будь-яких податків та зборів.

При розрахунку цін та загальної вартості пропозиції в доларах США необхідно використовувати виключно операційний курс ООН на дату проведення розрахунку (поточне значення курсу можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php).

Оплата буде здійснена в валюті рахунку, згідно операційного курсу ООН на дату здійснення платежу.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації товарів до 16:00 15 вересня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом документів вказаних у Тендерній Документації.

Разом із комерційною пропозицією необхідно надати зразки товару, зразки пакування та варіанти маркування товару.

Комерційну пропозицію необхідно подати у закритому конверті за адресою:

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ), Представництво в Україні

Комісія з оцінки тендерних пропозицій

вул. Михайлівська, 8

м. Київ, 01001, Україна

На конверті необхідно вказати номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2016-405

Назва: Постачання та доставка миючих засобів та засобів гігієни

Довідкову інформацію можна отримати и за е-поштою: iomkievtenders@iom.int

В темі листа необхідно вказати: Тендер #UA1-2016-405 ­– [найменування учасника] – до уваги Максима Кошеля.

Письмові копії відповіді МОМ (включаючи роз'яснення запиту, але без зазначення джерела запиту) будуть опубліковані на сайті МОМ в Україні для всіх потенційних учасників (http://www. iom.org.ua/en/tenders/current-tenders).

Зацікавлені учасники мають надіслати попереднє підтвердження участі у тендері на електронну адресу iomkievtenders@iom.int (у довільній формі, із зазначенням назви, імені та контактних даних контактної особи) не пізніше 16:00 30.08.2016. Попереднє підтвердження не буде розглядатися як зобов’язання до участі в тендері, та може бути відкликано учасником у будь-який момент до вказаної кінцевої дати надання комерційних пропозицій.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які тендерні пропозиції, відміняти процес закупівлі  або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання договору без зобов’язання інформувати учасників тендеру про причини.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості