English | Українська

Тендер на постачання ТВ/Фото/Відео обладнання (UA1-2016-2008)

Тема: Тендер на постачання ТВ/Фото/Відео обладнання (UA1-2016-2008)
Опубліковано: 20.01.2016
Стан: закрите
Дата завершення: 
29.01.2016

В рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та постраждалого населення в Україні», що фінансується Європейським Союзом, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 20 січня 2016 року оголошує тендер на постачання ТВ/Фото/Відео обладнання у Донецькій області. Тендер № UA1-2016-2008.

Завантажити детальну специфікацію можна тут.

Запропонована ціна товарів повинна включати витрати на адресну доставку у зазначених у специфікації населених пунктах України в Донецькій області.

У разі пропонування аналогів лотів, артикул та опис запропонованого аналогу повинен бути чітко вказаним у додатковому окремому полі, поруч із описом лоту, стосовно якого пропонується аналог.

При підготовці комерційної пропозиції необхідно враховувати, що, відповідно до діючої тендерної процедури МОМ, порівняння наданих пропозицій буде виконуватись окремо по кожному лоту. За результатами порівняння та оцінки пропозицій може бути вибраний один чи декілька переможців тендеру.

Ключовою вимогою тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Ціни за одиницю та загальна вартість пропозиції повинні бути вказані в доларах США без ПДВ.

Комерційні пропозиції з ПДВ будуть відхилені (компанії, які є платниками ПДВ можуть подати свої пропозиції за умови надання згоди на процедуру звільнення від ПДВ в рамках співпраці із проектами міжнародної технічної допомоги). Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (актуальне значення курсу можна дізнатись за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції відповідно до специфікації обладнання до 18:00, 29 січня 2016 року (дати закриття тендеру) разом із пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія свідоцтва платника єдиного податку).

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати комерційні пропозиції з поміткою «Тендер на постачання ТВ/Фото/Відео обладнання, UA1-2016-2008» на електронну адресу - iomkievprocurement@iom.int

Довідки за е-поштою iomkievprocurement@iom.int  до уваги Олени Новобранець (з вказівкою у темі листа номеру та назви тендеру).

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Контракту без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості