English | Українська

Увага!Надано відповіді щодо технічного завдання.Тендер на придбання IT обладнання та програмного забезпечення, розробку, встановлення та підтримку Інформаційної системи «Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб України» (UA1-2015-277)

Тема: Увага!Надано відповіді щодо технічного завдання.Тендер на придбання IT обладнання та програмного забезпечення, розробку, встановлення та підтримку Інформаційної системи «Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб України» (UA1-2015-277)
Опубліковано: 21.07.2015
Стан: закрите
Дата завершення: 
11.08.2015

У рамках проекту «Всебічна стабілізаційна підтримка для ВПО та постраждалого населення в Україні» за підтримки Європейського Союзу, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні з 21 липня 2015 року оголошує тендер на придбання IT обладнання та програмного забезпечення, розробку, встановлення та підтримку Інформаційної системи «Єдина інформаційна база даних про внутрішньо переміщених осіб України».

Просимо зауважити, що процедура тендеру буде відбуватися за правилами Міжнародної організації з міграції.

Усі правила, вимоги щодо тендерної документації, інструкції для учасників тендера, технічне завдання, а також стандартну форму контракту можна завантажити тут.

Увага! Надано відповіді щодо технічного завдання

Необхідно зазначити, що ціни на обладнання та програмне забезпечення  вказуються в долларах США на умовах поставки DAP Київ, Україна, без податків, зокрема ПДВ і митних зборів в Україні, а послуги з розробки, встановлення та підтримки вказуються в долларах США без ПДВ. Оплата буде здійснена в валюті рахунку по курсу МОМ на дату здійснення платежу (посилання на сайт з курсами: http://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.aspx).

Важливо зауважити, що однією з ключових вимог тендеру є готовність переможця повністю прийняти форму стандартного контракту МОМ.

Комерційні пропозиції, які не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Компанії, що висловили бажання взяти участь у тендері, повинні надати свої комерційні пропозиції до 10:00, 11 серпня 2015 року (дати закриття тендеру) разом з пакетом тендерних документів (копії установчих документів, свідоцтва про державну реєстрацію, копія ліцензії на надання відповідних послуг, копія довідки про включення до ЄДРПОУ, копія довідки з податкової адміністрації про відсутність заборгованості, список та/або рекомендації найбільших клієнтів та ін. згідно інструкцій для учасників тендера).

Важливо зауважити, що, в разі залучення компанією субпідряду, необхідно надавати повний  пакет технічної та фінансової документації компанії субпідряду.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в конверті на адресу:

Представництво Міжнародної організація з міграції (МОМ) в Україні

м. Київ, 01001, вул. Михайлівська, 8

Відділ Закупівель

На конверті, будь ласка, обов’язково вкажіть номер тендеру та назву проекту:

Тендер: UA1-2015-277.

Проект: «Всебічна стабілізаційна підтримка для ВПО та постраждалого населення в Україні».

Питання пов’язані з тендерною документацією та / або технічними специфікаціями можна направляти електронною поштою на адресу: iomkievprocurement@iom.int, зазначивши у темі листа: запит щодо роз’яснень UA1-2015-277 до уваги Максима Кошеля.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, а також анулювати процес відбору протягом часу до підписання контракту. При цьому МОМ не нестиме жодних зобов’язань перед учасниками тендеру.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості