English | Українська

Тендер на проведення дослідження та відбір отримувачів грошової допомоги в рамках програми гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям в Україні (Тендер #UA1-2014-201)

Тема: Тендер на проведення дослідження та відбір отримувачів грошової допомоги в рамках програми гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям в Україні (Тендер #UA1-2014-201)
Опубліковано: 21.11.2014
Стан: закрите
Дата завершення: 
26.11.2014

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні проводить тендер на проведення дослідження та відбір отримувачів грошової допомоги в рамках програми  гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям в Україні. Запит пропозицій (ЗП) містить детальну інформацію.

Комерційна пропозиція повинна бути дійсною не менше 45 календарних днів з дати закриття тендеру, про що повинно бути зазначено в комерційній пропозиції. Необхідно звернути увагу також на те, що ціни в комерційних пропозиціях вказуються без ПДВ.

Комерційні пропозиції, що не відповідають цим вимогам, не будуть враховані МОМ.

Прохання надсилати оригінали комерційних пропозицій в запечатаному конверті з поміткою «Тендер на проведення дослідження та відбір отримувачів грошової допомоги в рамках програми  гуманітарної допомоги вимушеним переселенцям в Україні, UA1-2014-201» до 18:00, середа, 26 листопада 2014 року,  на адресу: 01001, м.Київ, вул. Михайлівська, 8 – Валерії Брагілєвій.

Довідки за тел. +38 044 568-50-15 (Брушковська Олександра) та за е-поштою: iomkievprocurement@iom.int.

МОМ залишає за собою право приймати або відхиляти будь-які пропозиції, відміняти процес відбору або відхиляти всі пропозиції в будь-який час до підписання Договору без жодних зобов’язань по відношенню до Постачальників послуг.

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Політика прозорості